צפו: טרגדיה בנווה שאנן בחיפה: קריסת פיגום בבניין ברחוב פרץ מרקיש. הרוג אחד במקום וכנראה עוד לכודים

https://youtu.be/rPLX8JbLlLA
לפני זמן קצר הוזעקו כוחות חילוץ של כיבוי חיפה וכוחות הצלה של מד"א כרמל ואיחוד הצלה לזירה קשה ברחוב פרץ מרקיש, בשכונת נווה שאנן בחיפה, לאחר שדווח על קריסת פיגומים בבניין בן 10 קומות וככל הנראה פועלים שנלכדו ונקברו תחתם.
שלושה צוותים בראשות מפקד המשמרת רב רשף מרזוק חמוד פועלים כעת בזירת קריסת פיגום באתר הבניה.
מדובר במבנה בן כעשר קומות אשר הפיגום שהיה בניצב לו קרס.
לפי זק"א ידוע על קביעת מותו של פועל אחד כבן 30 במקום וכרגע מחפשים אחר שני פועלים אחרים שככל הנראה נותרו לכודים תחת ההריסות.

פאראמדיק מד”א עופר ויניק מדווח מהשטח: “כשהגענו למקום ראינו ערימה של פיגומים שקרסו מגובה, מתחת לפיגומים נלכד גבר כבן 30 מחוסר הכרה עם פגיעה רב מערכתית, הוא היה ללא סימני חיים ולא נותר אלא לקבוע את מותו. הכוחות במקום סורקים ומוודאים שלא נלכדו פועלים נוספים, אנחנו ערוכים לטפל במקום.”
לפי גורמי כיבוי אש: על פי ההערכה הראשונית פעולות לפינוי הריסות הפיגום וחילוץ הלכוד יארכו זמן רב. במקום ארבעה צוותי לוחמי אש וכן רכב החילוץ היעודי של תחנת חיפה.
צילומים: איחוד הצלה, דוברות כיבוי חוף ומד”א

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר.

  Back to top button
  נגישות