שעות הפעילות של בתי העסק בקרית ביאליק יוארכו

מועצת העיר קריית ביאליק אישרה בישיבתה האחרונה את חוק עזר עירוני לפתיחת בתי עסק וסגירתם. בחוק העזר המעודכן שהניח על שולחן המועצה ראש העירייה, אלי דוקורסקי, ביקש להאריך את שעות הפעילות של בתי העסק בעיר כדי לאפשר תחרות הוגנת מול הקריון. כך לפי החוק החדש תתאפשר פתיחת בית העסק עד השעה 21:00, ואת בתי קפה ומסעדות  עד השעה 24:00. סופרמרקטים שאינם נמצאים במבני מגורים יורשו לפעול עד השעה 23:00.

בנוסף לכך, כדי לשפר ולהנגיש את השירות הניתן לעסקים בעיר, הקים ראש העירייה, אלי דוקורסקי, את וועדת היגוי לשפור השירות לעסקים.

בוועדה זו חברים בעלי תפקידים בעירייה הקשורות לטיפול בבתי העסק: מנכ”ל העירייה, הגזבר, היועצת המשפטית, עובדי מחלקת רישוי עסקים, מנהלת מנהלת אזור התעשייה ועוד. את וועדת ההיגוי מלווה יועצת ארגונית מטעם משרד הכלכלה והתעשייה.

בשיבת ההתנעה הציגדוקורסקי את חזונו: “מטרתה של העירייה לשרת את תושבי העיר ואת העסקים הפועלים בתחומה. לצורך כך יש להקטין את הבירוקרטיה והקשיים בהם נתקלים בעלי העסקים החל מקבלת מידע ראשוני ועד לשלבי קבלת רישיון עסק”.

“בדומה לאמנת השירות שהנהגתי עם כניסתי לתפקיד לפני כעשור, המדברת על טיב השירות וזמן תגובה הניתן כמענה לפניות התושבים, אני שואף לשפר את השירות הניתן לעסקים בעיר. כידוע מסחר ועשייה מהווים את העוגן הכלכלי של העיר, הצלחתם היא גם הצלחתנו. אני רואה חשיבות רבה בשיפור הסביבה הפיסית של העסק, תנאי הנגישות אליו, ליווי מקצועי, קידום יוזמות משותפות, הקמת מאגרי נתונים לשימושם של בעלי העסקים, קידום ופרסום העסקים בעיר”, הוסיף דוקורסקי.

לאחר הבחירות האחרונות דוקורסקי אף הקים ועדה עירונית חדשה בראשותו של חבר מועצת עיר, ירון סלמן לקידום העסקים בעיר.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות