ספורטאי אגודת מכבי חיפה כרמל ביום פעילות ספורט בבית הספר תל חי נווה שאנן

ספורטאי אגודת מכבי חיפה כרמל ממחלקות הסיוף, ההתעמלות, האתלטיקה, הרוגבי והטאיקוונדו לקחו חלק ביום פעילות ספורט שנערך בבית הספר תל חי בנווה שאנן. הפעילות היא יוזמה משותפת של אגודת מכבי חיפה כרמל ושל בית הספר תל חי, והיא נועדה להטמיע את ערכי הספורט בילדים, כחלק מעידוד לעשיית ספורט בעיר.
שחקני קבוצת הכדורסל של מכבי חיפה סמואל גיבנס וגל זבק, הגיעו גם הם לבית הספר, על מנת לשוחח עם התלמידים על החשיבות שבעשיית פעילות גופנית.

ענבל אשכנזי, רכזת הספורט שארגנה את האירוע מטעם בית הספר, אמרה לאחר האירוע: “היום התקיים יום ספורט לשכבת ו’ בשיתוף מכבי חיפה. היו שלל תחנות ספורט, הילדים היו נרגשים ונהנו מאוד.
הפעילויות היו איכותיות והמאמנים סופר מקצועיים. בעיניי הערך המוסף הגדול הוא שהילדים מוצאים עניין ומוכנים להתנתק מהמדיה ומהמסכים וזאת לטובת פעילות גופנית בריאה ומגוונת”.
צילום: אגודת מכבי חיפה כרמל

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר.

  Back to top button
  נגישות
  Close
  Close