האם קליש רותם השתמשה במאגר הנתונים העירוני לשם תעמולת בחירות לטובת “העבודה” ושיחות מטרידות לתושבים בסופ”ש? ומה עוד עשתה בניגוד למותר?

ביום שישי האחרון קיבלו תושבים הרשומים בחיפה טלפון בו נשמעה ראש העיר, עינת קליש רותם, המזמינה אותם ויותר מכך להצביע לאבי גבאי ותנועת "העבודה" בבחירות ביום שלישי השבוע. לשיחת הטלפון הזו זכו אלפים רבים של תושבי חיפה, ואף זכו לה כאלו שרשומים עדיין בחיפה אך כבר לא מתגוררים בה. שיחת הטלפון הגיעה מאזור חיוג 03 וכאמור נראה שהוא הגיע מקווי מפלגת העבודה עצמה. אלא שחיפאים רבים תהו - איך הגיע לידי מפלגת העבודה מספרי הטלפונים של החיפאים כולם? מדוע בערים אחרות, כמו בחולון בה מכהן ראש עיר המנוי עם מרכז העבודה מזה כמה עשורים- מוטי ששון שמו, תושבי העיר לא קיבלו שיחות טלפון כאלו? ההתגייסות חסרת התקדים של קליש רותם לטובת גבאי, התנדב לקדם אותה בבחירות המוניציפאליות האחרונות ואף העביר לה כספי מימון בתחילה (לפני כל פרשת הרישום הכפול), מעלה סימני שאלה גדולים. אף ראש עיר, למרות שהוא מזוהה באופן חד עם מפלגה מסוימת, לא התגייס כך למען ראש תנועה או תנועה בבחירות.  

אלא שקליש רותם הגדילה לעשות ואף פרסמה אמש סרטון בו היא קוראת שוב להצביע לעבודה – אלא שהפעם היא מפרה נוהלים ונוהלי מנכ”ל העירייה החדש, ששלח רק לפני מספר שבועות מכתב לכל עובדי העירייה ואסר להשתמש במתקני העירייה לשם תעמולת בחירות.

האם ראש העיר קליש רותם היא מעל הכללים והחוק?

ומדוע היא משתמשת במאגר התושבים העירוני לשם תעמולת בחירות?

מעיריית חיפה לא נמסרה כל תגובה.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות