בלעדי: ראובן מתוקי, בעלה של רחל מתוקי ז"ל על ההחלטה לקרוא את בית ספר "חוגים" על שמה: "התרגשנו מאוד. קשה לנו לעכל שהיא לא איתנו, ובגיל צעיר קוראים מוסד על שמה"

במשך כמה חודשים פועלת חברת המועצה ומחזיקת תיק החינוך בעיר, סיגל ציוני כדי להנציח את שמה של מנהלת מחוז חיפה במשרד החינוך, רחל מתוקי ז"ל שהלכה לעולמה לפני שלוש שנים לאחר מאבק במחלה. ציוני הייתה חברה קרובה של מתוקי בזמן שהיא-ציוני כיהנה כיו"ר ועד ההורים בחיפה ומתוקי עמדה בראש מחוז חיפה במשרד החינוך. ציוני פעלה רבות כדי להנציח את שמה של מתוקי באחד ממוסדות החינוך בעיר, והשבוע היא הצליחה להעביר את ההחלטה לקרוא את בית ספר "חוגים" בעיר על שם רחל מתוקי. אתמול הובא להצבעת המועצה ההחלטה והיא התקבלה בהצבעה פה אחד. מתוקי ז"ל הייתה אשת חינוך שזכתה להערכה רבה וגדולה מצד תלמידים, אנשי חינוך והורים והותירה את חותה מכל שדרת מערכת החינוך האזורית.  

בתגובה ראשונה ל"ניוזים צפון" סיפר הבוקר בעלה של מתוקי, ראובן מתוקי כי כל המשפחה התרגשה מאוד מההחלטה: "במשך חודשים סיגל ציוני פועלת להנצחת שמה של רחל, והיא עידכנה אותנו לאורך כל הדרך. אנחנו יותר מנרגשים לראות את האהבה וההערצה שלה זכתה רחל. ראינו את זה בהלוויה, בשבעה ובמהלך כל השנים האלו. היא הטביעה את חותה על חייהם של הרבה אנשים ועשתה דברים חשובים ומדהימים. היא ראויה לקבל את ההנצחה ואנחנו התרגשנו מאוד כששמענו שמועצת העיר אישרה את זה פה אחד.

"קשה לנו כמשפחה לעכל שקוראים משהו על שמה. היא הלכה מאיתנו כל כך צעירה, וקשה לנו לקבל שהיא לא איתנו והיא מונצחת בגיל כל כך צעיר. אנחנו עדיין לא מעכלים את לכתה".

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות