הסיפור המרגש והתרומה של אנשי העסקים חיים סקאל ורוברט אנטוקול, שגדל בצור שלום ונרתמו לטובת משפחה קשת יום באותה שכונה בקריית ביאליק

רוברט אנטוקול - מנכ"ל ומייסד חברת המשחקים ברשת "פלייטיקה", שנחשבת לאחת החברות המצליחות בתחומה בעולם – נולד וגדל בשכונת צור שלום הצנועה שבקריית ביאליק. באותה שכונה מתגורר עדיין אביו של אנטוקול. לפני מספר שנים הקים איש העסקים המצליח, חיים סקאל, עמותה בשם "לב אוהב" שמטרתה להשקיע בפריפריות. סקאל רתם לעמותה אנשי עסקים רבים במשק וביניהם את רוברט אנטוקול. אנטוקול החליט להירתם להקים פרויקט חברתי בשכונה בה גדל וכך הוחלט להקים את המועדונית בצור שלום. המועדונית מיועדת לילדים ובה ניתנים שיעורי העשרה, עזרה בלימודים, מפגשים חברתיים וארוחה קלות. העירייה הקצתה את המבנה ושיפצה אותו והעמותה נרתמה לממן את הפעילויות שיתקיימו בו. לשם כך, היה צריך למצוא שם לעמותה. ראש עיריית קריית ביאליק, אלי דוקורסקי, החליט להוציא קול קורא לתושבים שיעלו הצעות לשם שיינתן למועדונית. העירייה הכריזה שמי שהשם שהציע יזכה, יקבל פרס. וכך שתי תושבות השכונה הגו את השם שנבחר והוא "יחד בשביל הלב". אתמול הגיעו אחר כבוד חיים סקאל ורוברט אנטוקול לחניכה החגיגית של המועדונית במעמד ראש העיר ואף שתי התושבות שהגו את השם.

ראש העיר העניק לשתי הוגות השם פרס: מנוי כניסה משפחתי לחודשי הקיץ לקאנטרי אפק.

ואז נרשם עוד רגע מרגש מאוד כשבמהלך הטקס בשיחה עם חיים סקאל, סיפרה חברת מועצת העיר, ענת וורמברנד, סיפרה על כך שתלמידי אורט ביאליק יגיעו היום (יום שלישי), ביום המעשים הטובים, לצבוע את ביתה של אם חד הורית לשישה ילדים בבית בצור שלום, שלה יש שני ילדים מאותגרים.

חיים סקאל שמע על היוזמה, התרגש מאוד והודיע מייד במקום שהוא מבקש לשדרג את הסיוע והציע תרומה מיידית של 20 אלף שקל בכדי לרכוש מקרר, מיטות לילדים ומטבח למשפחה.

כמו כן, ביקש מראש העיר לבחור מבנה אחד בצור שלום שדורש שיפוץ ושדרוג מיידי ויחד עם רוברט אנטוקול וחברת “פלייטיקה” יתחייבו לדאוג לצביעתו ושיפוצו של כל המבנה לרווחת התושבים.

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר.

  Back to top button
  נגישות
  Close
  Close