עו”ד אורי גרינברגר נבחר לכהן כיועץ המשפטי החדש של עיריית נשר

הוועדה למינוי בכירים בעיריית נשר בראשותו של ראש העיר, רועי לוי, בחרה היום בעו"ד אורי גרינברגר לתפקיד היועץ המשפטי של העירייה. המינוי עבר על דעתם של כל נציגי עיריית נשר לרבות נציג האופוזיציה. עו"ד גרינברגר הוא גם חבר האופוזיציה וחבר מועצה בעיריית חיפה.
גרינברגר עתיד להחליף את עו"ד אלכסנדר טנדלר שעתיד לפרוש בקרוב לגמלאות, לאחר 14 שנות עבודה בעירייה.
גרינברגר, בן 39, תושב חיפה, נשוי ואב ל-2 הוא חבר לשכת עורכי הדין משנת 2008 , בוגר תואר ראשון במשפטים  ובתקשורת מאוניברסיטת חיפה. כיום הוא בעל משרד עורכי דין פרטי העוסק בתחום האזרחי-מסחרי.

בתפקידיו הציבוריים הוא משמש כיום, בין היתר, כחבר מועצת העיר חיפה וחבר הנהלת הרשות לניירות ערך. בעבר שימש יו”ר ועדת המכרזים בעיריית חיפה, יו”ר דירקטוריון חברת האצטדיון הבינלאומי חיפה, וחבר בדירקטוריונים נוספים.
ראש העיר, רועי לוי, ומנכ”ל העירייה, אחלו לגרינברגר הצלחה בתפקיד.
עם בחירתו אמר גרינברגר: “אני מודה לראש העיר ולחברי הועדה על האמון שנתנו בי ומחכה להיכנס לתפקיד ולבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות