ידידה חדשה לקריית ביאלקי – העיר צ׳יסאק מגואטמלה

במסגרת שדרוג היחסים בין ישראל וגואטמלה, שהעבירה באחרונה את שגרירותה לירושלים, חתם דוקורסקי על הסכם ידידות עם העיר צ׳יסאק מגואטמלה ועם עומד בראשה מר סלווין ריוורה. החתימה נעשתה במעמד שגריר.

ראש עיריית קריית ביאליק ייצג את הקרייה בוועידה הבינלאומית לחדשנות עירונית, MUNI-EXPO 2019, של מרכז השלטון המקומי, אשר נערכה בגני התערוכה בתל אביב.

במהלך הוועידה קיים דוקורסקי פגישות לקידום התוכנית “העיר החכמה”, סייר בתערוכת “חדשנות עירונית” על מנת לבחון פיתוחים טכנולוגיים חדשים של חברות ישראליות בתחום התשתיות, התאורה, המרחב הציבורי, הנגישות,  ועוד. “קריית ביאליק נמצאת בין הערים המובילות בתחום התייעלות אנרגטית ושימוש בתאורה חכמה”, ציין ראש העירייה. “ועידת שלטון מקומי היא אפשרות ללמוד ולהתעדכן על מנת להצעיד את העיר. גם המפגש בין ראשי רשויות הן מישראל והן מחו”ל הוא הזדמנות נהדרת ללמידת עמיתים ושיתוף בידע”.

שיא האירוע היה טקס החתימה על הסכם ידידות עם ראשי ערים מגואטמלה. דוקורסקי אף הזמין את  שגריר גואטמלה בישראל מריו בוקרו לבקר בקריית ביאליק ונענה בשמחה: “אני רואה בהרחבת השותפות עם הערים ברחבי העולם במיוחד עם המדינות הידידותיות לישראל שלא חוששות להביא את תמיכתן נדבך חשוב”.   

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות