חמישה ימים לסיום השביתה של עובדי עיריית חיפה ועדיין השכונות מוצפות בערימות זבל. תושבים: “להקות של חולדות וחזירי בר הפכו את המעבר ברחוב למפגע תברואתי. המצב בלתי אפשרי”

שביתת עובדי עיריית חיפה ובהם עובדי מחלקת התברואה בעירייה הסתיימה כבר במוצאי שבת האחרונה. כמעט חמישה ימים חלפו מאז השביתה שארכה שלושה ימים. שלושה ימים בהם רחובות העיר הוצפו בערימות של אשפה ויותר מכך. אלא שמסתבר שחמישה ימים לא מספיקים להיפטר מהררי האשפה והצחנה המציפה שכונות שלמות בחיפה, כמו בבת גלים, בשפרינק ובהדר. וכך, תושבים מיואשים פונים בימים אלו ומתחננים למוקד העירייה שיבואו לאסוף את ערימות האשפה שהפכו להיות כבר מפגע תברואתי של ממש. וכך ברחוב העלייה השנייה בבת גלים ערימות של אשפה ליד בית ספר מציפות את הרחוב. ג

לית, המתגוררת באזור שפרינצק והכרמל הצרפתי מספרת: “אני לא מבינה איך חושבים שאנחנו יכולים לחיות ככה. ערימות האשפה חוסמות מדרכות. אמהות עם ילדים יורדות לכביש. ואם לא מספיק, יש כאן חולדות שמסתובבות חופשי”.

ירון משכונת בת גלים אומר: “התקשרנו עשרות פעמים למוקד 106, הבטיחו שיבואו ועד היום כלום. מעניין אותי לראות אם ליד הבית של ראש העיר יש עדיין אשפה או שאנחנו תושבים סוג ת'”.

בעירייה הבטיחו שכל האשפה תנוקה מהעיר תוך חמישה ימים.

נשוב ונעביר צילומים ודיווחים מחר – יום שישי, מרחובות העיר השונים.

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר.

  Back to top button
  נגישות