מועצת העיר נשר הצביעה נגד הקמת תאגיד מים רשותי. רועי לוי: “עושים רק מה שטוב לתושבים”

נשר היא בין הערים היחידות בארץ שבהן אין תאגיד מים. בשנים האחרונות הולכים ונשמעים יותר ויותר קולות הקוראים לביטול תאגידי המים. "אנחנו עושים בשביל התושבים ורק מה שטוב לתושבים", אמר ראש העיר, רועי לוי.
לוי ציין כי עיריית נשר מנהלת את שירותי המים והביוב באופן עצמאי ללא תאגיד. "עיריית נשר, נכון להיום, בעלת יתרה בקרנות המים בסך של כ-60 מיליון שקל, קרנות ביוב בסך של כ-57 מיליון שקל, וקרנות ניקוז בסך של כ-34 מיליון שקל. אנו נמצאים במהלך של תכנון של שדרוג והקמת 'תשתיות על' לביוב בהתאם לתכנית אב לביוב המאושרת כדין",

אמר לוי והוסיף: “תכנית אב למערכת מים עירונית נמצאת בשלבי אישור סופיים, ולפיה העירייה תבצע שדרוג והקמה של כל מערכות המים בעלות משוערת של כ-30 מיליון שקל”.
עוד אמר לוי, כי: “להבדיל מרשויות בהן הוקמו תאגידי מים ונוצרה זליגת כספים ממשק המים והביוב לצרכים עירוניים אחרים, בעיריית נשר כספי משק המים והביוב נמצאים בקרנות ייעודיות”

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות