קבלו איך קליש רותם ענתה לתומכת שלה ש”העזה”, לפנות אליה: “את לא מצפה שאתכתב איתך נכון?”. אבל לכתוב טוקבק משתלח בחצות הלילה, היה לה זמן, זאת בפוסט שקרא לרסס את העירייה ב-K300

עינת קליש רותם, טרם בחירתה לראשות העיר חיפה, הבטיחה שתקיים מדיניות של "דלת פתוחה" בלשכתה. ההבטחה החזיקה מעמד ליום כניסתה ללשכה - מייד אחר כך מעידים תומכיה ופעילים רבים שעזרו לה להיבחר כי מאותו רגע היא הפנתה להם גב והתנהלה בהתנשאות גמורה. אחת מהתומכות שלה, הלן שמה, ניסתה לפנות אליה ולברר מה קורה לגבי הגבלת החניה בחניון חוף כרמל, הגבלה שלדבריה קליש רותם הבטיחה כי תטפל בכך עם כניסתה לתפקיד. כך כתבה הלן לקליש רותם: "מתי תצילי אותנו מהגבלת החניה ליד תחנת חוף הכרמל? כתבתי לך בפרטי והתעלמת ממני, בעוד פנית אליי בעצמך לפני הבחירות והבטחת שתטפלי בנושא באם תיבחרי. בחרתי בך וכך גם משפחתי. האמנתי לך, מאוכזבת שאת מתעלמת". וקליש במקום לענות קונקרטית לפנייה ענתה כך לתומכת שלה: "כיתבי לי למייל. את לא מצפה שראש העיר תתכתב עם אלפי תושבים נכון?". בזמן שלראש העיר העמוסה לעייפה, קליש רותם, אין זמן לענות בנימוס לתומכת שלה, שהיא עצמה פנתה אליה לפני הבחירות, מסתבר יש לה זמן רב להיות ולהתנהל כאחרון הטוקבקיסטים. וכך, בפוסט שהעלה תושב העיר בקבוצת "חיפאים משפיעים", בו הוא פונה לחברת המועצה חדווה אלמוג וכותב לה איך לא ריססו את מסדרונות העירייה ב-K300, לזה קליש רותם היה לה זמן הלילה בחצות לענות כאחרונת הטוקבקיסטים, כשהיא משתלחת יותר ואף לא מגנה את הקריאה לרסס במחסל מזיקים את מסדרונות העירייה.  

בפוסט כתב התושב: “גברת אלמוג, היה לך 15 שנים לתת ליונה K300 שירסס טוב טוב את מסדרונות העיריה והיינו חוסכים את הצורך במטהר האוויר היום”.

וקליש רותם במקום לגנות קריאה זו לרסס בקוטל מזיקים את עובדי העירייה ומסדרונותיה, החליטה לכתוב בחצות את הטוקבק הבא: “לא היו להם האיברים החיוניים ואומץ כדי להתחיל לעשות סדר, כמוני”.

תושבים שונים שראו את תגובתה של קליש רותם כתבו באותו פוסט כי שוב זו תגובה לא ראויה לראש עיר ובטח שלא ראוי שהיא לא מגנה את הקריאה לרסס בקוטל מזיקים את מסדרונות העירייה על עובדיה.

פנינו לתגובת חדווה אמוג שמסרה: “החוכמה בביקורת  היא להפנים את  ההערה המוצדקת לטעמי  ולהמשיך הלאה.  אגב, כשניגשתי לראש העיר היא אמרה לי שהמסר הועבר. הגסות ואמירות שיורדות לרמה כפי שביטאה הגב’ קליש אינן ראויות ורצוי שאישה לא תשתמש בביטויים האלה”.

  הטוקבק המתלהם שקליש רותם כתבה הלילה בחצות. לזה יש לה זמן. צילום מסך
  פניית התומכת של קליש רותם אליה והתשובה המזלזלת שקיבלה. צילום מסך
  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר.

  Back to top button
  נגישות