זוג חיפאי תקף במכות רופא, אחות ומאבטח בבית החולים "בני ציון", לאחר שהאישה לא קיבלה טיפול מיידי. הצוות הרפואי נזקק לטיפול

במוקד 100 התקבל לפני כשעה דיווח מאחד מבתי החולים בחיפה, בדבר תקיפת צוות רפואי ומאבטח העובדים במקום על ידי זוג תושבי העיר. הזוג הגיע חבית החולים, לאחר שהאישה נזקקה חטיפול. לאחר שהצוות הרפואי התעכב מלטפל בה, בני הזוג תקף את הצוות הרפואי. לאחר שהם תקפו, הגבר ברח מהמקום ואילו האישה נותרה לקבלת טיפול רפואי.
שלושת עובדי בית החולים שהותקפו, נפגעו באורח קל כתוצאה מהתקיפה וקבלו טיפול רפואי במקום.

כאמור, המשטרה פתחה בחקירה לבדיקת הרקע והנסיבות של האירוע,  לרבות איסוף עדויות וממצאים במקום,  נקיטת פעולות לאיתור הגבר שנמלט ועיכוב אשתו לחקירה בתחנת המשטרה בחיפה, בתום קבלת הטיפול הרפואי.
במשטרה ציינו: "במשטרת ישראל רואים בחומרה כל גילוי של אלימות כלפי אנשי צוות ביה"ח ותפעל בנחישות למיצוי הדין עם מבצעי העבירה".

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות