היו”רים של הוועדים החזקים בצפון ובארץ נפגשו השבוע בכנס לגיבוש חברתי וליצירת שיתופי פעולה לטובת ציבור העובדים

יו״ר ועד עובדי המנהל של אוניברסיטת חיפה, הגב׳ ברכה צימרמן וחברי הועד נפגשו עם יו״ר ההסתדרות, עו״ד אבי ניסנקורן, יו״ר אגף ארגון ומרחבים מר אבי יחזקאל ומר משה מזרחי, יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה, להנעת תהליך עבודה משותף לקידום מעמדם ורווחתם של עובדי המנהל באוניברסיטה. המפגש התקיים בכנס ועדי עובדים ממרחב חיפה שארגן יו״ר המרחב, מר משה מזרחי, במלון דניאל בים המלח. סמינר הוועדים נועד להפגיש חברי וועדים ממקומות עבודה שונים, להקנות להם כלים להתמודדות טובה יותר כנציגי עובדים וכדי ליצור גיבוש חברתי ושיתופי פעולה לטובת ציבור העובדים.

אבי ניסנקורן ברך את היו”ר, ברכה צימרמן ואת חברי הוועד שי לוי, יאיר גלבוע-בלכסן, עופרה פוגלהוט וניר בנו על ההישג המדהים בבחירות ואיחל הצלחה לכולם. במעמד זה סוכם על פגישת עבודה ראשונה עם ארנון בר דוד, יו”ר הסתדרות המעו”ף, משה מזרחי ובכירים נוספים בהסתדרות הכללית החדשה.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות