עיריית קריית ביאליק נערכת לקליטת התושבים החדשים

עיריית קריית ביאליק נערכת לקליטתם של אלפי תושבים חדשים העתידים לאכלס את שכונת נאות אפק כבר במהלך 2019. כדי לקלוט את תושבי העיר החדשים, הקימה עיריית קריית ביאליק מבעוד מועד מרכז שירות לתושב בו תושבי העיר מקבלים את כל המידע והשרותים תחת קורת גג אחת. המרכז הוקם במטרה להפוך את השירותים העירוניים לנגישים ואיכותיים יותר, באמצעות מתן פתרון כולל לקשת רחבה של נושאים. מרכז השירות החדש מספק לתושבים החדשים פתרון כולל, כאשר נציג הפוגש את המשפחה דואג לפתרונות בתחום תשלומי ארנונה, מים, רישום למוסדות החינוך, תשלום היטלים ואגרות, קבלת הנחות  ובירורים שונים הקשורים לעירייה. המרכז נותן מידע על השירותים הניתנים בקריית ביאליק בתחום תרבות הפנאי והספורט ומידע בנוגע לתוכניות בינוי על מנת למנוע מהתושב התרוצצות מיותרת בין משרדים. לשם כך, הכשירה העירייה עובדים ייעודיים שברשותם המידע הרלוונטי בתחומים הנ"ל.

המרכז החדש מנגיש את השירותים ונותן תחושת שייכות לתושבים החדשים כבר בשלבי קליטתם הראשונים. הוא ממוקם ברחוב חוגלה במקום זמין ונוח, בסמוך לכניסה לקריית ביאליק מכביש 79, על התפר בין השכונות הוותיקות והחדשות.

השבוע, מקיים מרכז שירות לתושב רישום לגנים ולבתי הספר המיועד לתושבים החדשים וזוכה לתגובות נלהבות על יעילות וטיב השירות. תושבי ביאליק החדשים מציינים כי זו קבלת פנים חמה המאששת כי בחרו נכון בעיר מגוריהם קריית ביאליק.

ראש העירייה אלי דוקורסקי מסר: “לתושבים החדשים שיגיעו בהמוניהם בשנה הקרובה אין עדין זיקה לעיר קריית ביאליק. אנו מבקשים ליצור תחושה של משפחתיות ושייכות על מנת שעוד טרם כניסתם לבתיהם החדשים ירגישו חלק מהקהילה”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות