חלם זה כאן. עיריית חיפה הודיעה על הפנינג שלג לילדים מחר בבוקר. ההורים כועסים: "מה מצפים בעירייה, שהילדים לא ילכו ללימודים וההורים יקחו יום חופש?"

עיריית חיפה החליטו להעתיק מה שעשו עיריות כמו טבקיה, כפר יאסיף ועוד בשבועות האחרונים ולהביא משאיות שלג לרחבת עיריית חיפה, כדי שכפי שפורסם ילדים שידם אינה משגת להגיע לחרמון וסביבתו, יוכלו ליהנות מחוויית השלג. לכל הדעות מדובר ביוזמה על פניה יפה ואף יותר מכך. אלא שמישהו בעיריית חיפה לא חשב על זה עד הסוף, אחרת קשה להבין למה היוזמה גוררת תגובות כועסות ונזעמות מצד הורים ואף ילדים. הבעיה ביוזמה המבורכת היא, שזה אמור להתקיים מחר מ-11.00 בבוקר ועד 17.00 אחר הצהריים. צפויות משאיות שלג, תותחי שלג שידמו שלג שיורד ופתיתיו. אלא מה? מדובר ביום ראשון רגיל, יום לימודים ועבודה מלאים. ההורים והילדים לא הבינו איך בדיוק הם אמורים ליהנות מהחוויה אם הילדים עצמם בגנים, צהרונים ובבתי הספר ואילו ההורים שאמורים ללוות את הילדים, נמצאים במקומות העבודה. הורים כועסים פנו וכתבו לעירייה, כמו סיגל שכתבה: "נשמע ממש מגניב אבל חבל שאם משקיעים בפעילות מעניינת לתושב שהשעות לא קשורות למציאות..גם בוקר גם יום של לימודים ועבודה".

יעל הרבה יותר תקיפה: "ביזיון שמבזבזים את כספי התושבים על פעילות שהתושבים לא יכולים להשתתף בה. הרעיון יפה אך מי יכול בדיוק להגיע ביום ראשון בצהריים כשכולם עובדים? בטבריה עשו את אותה פעילות בשבת שעברה כך שאנשים מטבריה ובכלל יכלו להגיע ולהנות ממנה. עצוב שככה עובדת העיריה שלנו".
ואילו גלית תוהה: "יש ביום ראשון חג/חופש שלא ידעתי עליו….למה לא בשבת..אם טבריה יכולה אז גם בחיפה". וויקטוריה מצטרפת לתהייה: "ומה קרה ללימודים היום ראשון?מבוטלים?יש לי גם חופש מעבודה?אכתוב לבוס שלי שזה באישור עיריית חיפה".
וברוך מסכם בהומור: "אני מגיע רק כדי לבנות בובת שלג: בולי עינת קליש נקרא לה, תחליף את הראש עיר הקיימת: גם היא קרה ולא תוציא מילה מהפה".

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות