שוב ראג’א זעתרא בפוסט שמלבה אש. מלגלג על חיילי צה”ל הלא מוסריים לטענתו בפוסט לחיפאים, שעונים לו: “אתה דמגוג זול”. “אתה וקליש מביישים את חיפה ותושביה”

ראג'א זעתרא לא מפסיק לתקוף את חיילי צה"ל וצה"ל עצמו ולא מפסיק לעורר תסיסה ופרובוקציות ופילוג בקרב תושבי חיפה, כשהוא משתף באחת מקבוצות השיח בפייסבוק החיפאי פוסט שמעורר כעס רב. לפני מספר שעות הוא העלה פוסט ששוב "הבעיר" אש בקרב תושבי חיפה וישראלים רבים, כשהוא משתף סרטון בו נראים חיילי צה"ל פועלים בכפר ערבי ומנסים לבצע מעצרים, כשנשים מרביצות לחיילים שמבליגים. זעתרא שלא התאפק כתב בזלזול על צה"ל וחייליו: "הצבא המוסרי בעולם פושט על טרוריסטים מסוכנים" - כשהוא מכוון בציניות לחיילים שאינם מוסריים ולטרוריסטים אלו הנשים שמכות את החיילים. התגובות הקשות של תושבי חיפה רבים בקבוצת "חיפאים משפיעים" שם הוא שיתף את הפוסט, לא אחרו לבוא: יגאל כתב לו: "הצבא אכן מוסרי ותומך טרור כמוך צריך להעביר לאחים שלך בלבנון ואו בסוריה".  

עדי הוסיף: “בטוח יותר מוסרי ממך או מהארגונים שאתה מצדד בהם. איש מביש. אתה וקליש ששמה אותך בעל תפקיד בעירייה שלנו”.

גיא עונה לו: “מעניין איך דברים היו מתנהלים אם זה היה הפוך.. חבריך עם נשק נכנסים לבית של יהודים חסרי הגנה.. כמה גופות היו נשארות מאחור?”.

ועוד אחרים: “אתה ממשיך לגרום להתססה בחסות קליש. נפלא. אתה והיא מביישים אותנו תושבי חיפה ואת העיר”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות