מנצחות על התרבות: רוב נשי מוחץ בהרכב הדירקטוריון החדש של תיאטרון חיפה

אמש, במסגרת ישיבת מועצת העיר של חיפה בראשות ראש העיר, אושר הרכב הדירקטוריון החדש של תיאטרון חיפה, אשר יכלול שש נשים. בדירקטוריון, המונה 9 חברים סה"כ, יכהנו היו"ר הרב דב חיון, סגן ראש העיר ומחזיק תיק התרבות, חדוה אלמוג, תמי ברק, רו"ח גלית יחזקאלי גולן, רבקה אזיקוביץ, ד"ר אסתי גולן, גלי גרינברג סגל, משה פרץ וירון פיינטוך. אל מול סטטיסטיקה עגומה לפיה ישראל ממוקמת במקום ה-11 מתוך 64 באחוז הנשים בדירקטוריונים, מתייצב הארגון בחוד החנית של קידום נשים לעמדות ניהוליות. למרות שנשים מהוות כמחצית מכוח העבודה, רק 18% מחבר המנהלים של חברות ציבוריות הן נשים וזאת למרות שמחקרים שונים הוכיחו כי שילובן של נשים בעמדות ניהול בכירות מסייע באופן ישיר להצלחת הארגון.
  הכח הנשי בדירקטוריון. חדוה אלמוג צילום ראובן קפוצינסקי
  למען עובדי הכרמלית. ברק. צילום מיכה בריקמן

  את תיאטרון חיפה מנהלת ב-8 שנים האחרונות ניצה בן צבי,  אשר תחת ניהולה וניהולו האמנותי של משה נאור נעשו צעדים משמעותיים אשר מיצבו את תיאטרון חיפה ככוח חשוב בעולם התיאטרון הישראלי וקידמו נשים יוצרות בתחום התיאטרון . “זהו הישג פורץ דרך” אמרה אמש ניצה בן צבי, מנכ”לית התיאטרון “אנו גאים בהחלטה זו של מועצת העיר ומברכים את חברות וחברי הדירקטוריון בעשייה מוצלחת. אני מודה לחברי הדירקטוריון וליו”ר ישראל סביון היוצאים על תרומתם להצלחת התיאטרון.”

  י”ור הדירקטוריון, הרב דב חיון: “זוהי זכות גדולה לשבת בראש דירקטוריון אשר בחר בייצוג נשי מובהק וזאת כחלק מתפיסת עולם ברורה של שוויון וליברליות”

   

   

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר.

  Back to top button
  נגישות