תעלומה בחוף אכזיב: עצמות אדם נמצאו בחוף אמש. המשטרה פתחה בחקירה

המשטרה פתחה אמש בחקירה, בעקבות מציאת עצם גדולה סמוך לחוף אכזיב על ידי תושב הצפון, רופא במקצועו, שטייל באזור בשבת. על פי אבחון מקצועי סבר התושב כי מדובר בעצם אדם, ולפיכך פנה ודיווח למשטרה. עם קבלת הדיווח, נשלחה העצם לבדיקה מקצועית של המכון לרפואה משפטית, לרבות ניסיון להפיק פרופיל DNA להמשך החקירה. במקביל פתחו צוות חקירה של תחנת נהריה יחד עם חוקרי המז"פ של מחוז חוף בסריקות לבחינת ממצאים נוספים באזור מציאת העצם.

בתום סריקות נרחבות נוספות היום של חוקרי המז”פ, הכוללות את בחינת כיוון זרימת הנחלים בחסות מי הגשמים והאפשרות כי מדובר בפליטת עצם מכיוון הים, אותרו באזור עוד מספר עצמות שככל הנראה נסחפו אל החוף, כאשר אלה נשלחו גם כן למכון לרפואה משפטית לבחינת קשר בין העצם הראשונה ובכלל.

במשטרה מבקשים לציין, כי בשלב זה אין אינדיקציה לקיומה של זירה או עבירה וייתכן כי מדובר בעצמות נעדר אלמוני ובהתאם לממצאים הרפואיים, ייבחנו כיווני הפעולה בהמשך.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות