צפו: המצלמות של נהג המונית ועדותו שהביאו ללכידת זוג צעיר מחיפה, שהשתמשו בתינוק שלהם כדי לשדוד נהגי מוניות

https://www.youtube.com/watch?v=FUpO6gJ1Q-w&t=0s&list=PLaYOtnOnnzQYmipMYTEhoB4iY2mU_I7TC&index=34
תיעוד של נהג מונית אחד מחיפה, בו נצפים זוג צעיר מחיפה כשהם נכנסים לרכבו עם תינוק רך ומשתמשים בו כדי לשדוד את כספו של הנהג, הופץ בכל הרשת עם העדות הבאה של הנהג. התוצאה: המשטרה הצליחה לשים ידיה על זוג מחיפה שאחראי לסדרת גניבות מנהגי מוניות וכל זאת כשהם משתמשים בתינוקם.
כאמור, המשטרה עצרה אתמול  זוג תושבי חיפה בגילאי 20,30 בחשד שגנבו כסף מנהגי מוניות בחיפה תוך כדי הונאתם והסחת דעתם.
על פי החשד, בדומה לסרטון שהופץ ברשתות החברתיות על ידי אחד אותו נהג מונית ביום שלישי בערב, נוהג הזוג להזמין מונית ובעת כניסת האישה עם תינוקה למושב האחורי ברכב, מבקשת מהנהג לצאת מהרכב ולסייע לבעלה בקיפול העגלה והכנסתה לתא המטען, כאשר בפרק הזמן הזה גנבה החשודה בזריזות  את פדיון הנהג.
הסרטון שהופץ ברשתות החברתיות על ידי אותו נהג מונית הגיע הבוקר לחוקרי תחנת חיפה, ובתום חקירה מהירה אותרו החשודים ונעצרו.
עד כה התקבלו תלונות דומות מנהגי מוניות נוספים אשר נפלו  קורבן על פי החשד באותה השיטה ובתחנת חיפה קוראים לקורבנות נוספים להגיש תלונה בתחנת המשטרה,  בהתאם.

וכך כתב אותו נהג מונית שהעלה את התיעוד של השניים לרשת והביא למעשה ללכידתם:
“אני נהג מונית באזור חיפה ובתאריך 8/1/19 בשעה 21:25 ובקור של 12 מעלות ,הוזמנתי לנסיעה דרך אפליקציית גט טקסי לרחוב באזור חיפה  וזוג נוסעים עם תינוק עלו למונית ,הנוסעת נכנסה וביקשה שאעזור לבעלה להכניס את עגלת התינוק לתא המטען כדי שהתינוק לא ישהה בחוץ בקור וברוחות , ובכך ניצלה את התמימות והשרותיות שבי ,ובזמן שאני עוזר לבעלה להכניס את העגלה לתא המטען ניצלה את הזמן כדי לגנוב את כספי , הכסף שעבדתי עליו יום שלם של עבודה הלך ברגע אחד של תמימות ועזרה לזולת, 
אז אל תהיו תמימים שתפו כדי שנהגי מוניות אחרים לא יפגעו, כי לפי הסרט שלפניכם זה כבר מקצוענים, התביישתי בשביל הילד שאמא שלו גונבת ומנצלת תמימות של נהגי מוניות ואנשים שרוצים לעזור וגונבים מהם, ובסוף היום הבנתי שכנראה שרות טוב = 0 פרנסה יומית”.
החשודים יובאו היום לדיון בבקשה להאריך את מעצרם בבית משפט השלום בחיפה.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות
Close
Close