השר ארדן ביקר במרכז השירות לתושב בקריית ביאליק

השר לביטחון הפנים, גלעד ארדן, הגיע לביקור בקריית ביאליק והתרשם  מהמוקד "הרואה" של העירייה, בו ניתן לתצפת בזמן אמת על עשרות מצלמות האבטחה הפרוסות ברחבי העיר. במהלך הביקור הודיע השר ארדן, כי משרדו יקצה לעירייה סך של 150,000 שקלים להצבת מצלמות אבטחה נוספות ברחבי בעיר.

במהלך השנים האחרונות חלה ירידה משמעותית בפשיעה ובמקרי הוונדליזם בקריית ביאליק. זאת ניתן לזקוף לנוכחותם המוגברת של כוחות השיטור העירוני אשר פוקדים את הרחובות בסיורים תדירים, בעיקר בסופי שבוע, תוך שיתוף פעולה עם צוות המוקד העירוני הצופה על המתרחש בעזרת עשרות מצלמות האבטחה שנפרשו בעיר במימון המשרד לביטחון פנים.

מעל 70 מצלמות הותקנו במקומות מרכזיים, בגינות ציבוריות ובמספר מוקדים בהם מתגודדים בני נוער והם מועדים לפעילות ונדליסטית. כל המצלמות מחוברות ישירות למוקד העירוני המאויש 24/7 אשר בזמן אמת מדווח לצוות השיטור העירוני על כל התגודדות או פעילות חשודה באזור.

ראש העירייה, אלי דוקורסקי, סקר בפני השר ארדן את פעילויות השיטור השונות והודה על יוזמות המשרד אשר הביאו להעלאת תחושת הביטחון האישי אצל התושבים: “הפעלת מערך השיטור העירוני, פרויקט “עיר ללא אלימות” והצבת מצלמות אבטחה ברחבי הקריה הורידו משמעותית את מקרי הוונדליזם והאלימות”.


בתמונה: השר לביטחון פנים ח”כ גלעד ארדן וראש העירייה אלי דוקורסקי במוקד “הרואה”

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות