אות שר החינוך לנוער מתנדב הוענק ליובל קניאס מנשר

ההתנדבות בקרב הנוער בנשר קוצרת הישגים: יובל קניאס, תלמיד כיתה י"ב בתיכון מקיף נשר, עתיד לקבל בקרוב את "אות שר החינוך לנוער מתנדב" ע"ש אלעד ריבן ז"ל. הודעה על כך נמסרה השבוע לראש העירייה, רועי לוי, למנהל קרית החינוך בנשר, ארז מזרחי, ולמנהלת תיכון מקיף נשר, לאה אופיר. טקס הענקת האות לקניאס, המשמש גם רכז שכבה בוגרת בתנועת "הצופים", שבט "נשרים", עתיד להתקיים במהלך חודש פברואר.

בהודעה שנמסרה לקניאס, לראש העירייה ולמנהלי קרית החינוך בנשר, ממנהל חברה ונוער במשרד החינוך, נכתב כי, "אחד מיעדי המשרד הוא התנדבות כערך לאומי. התנדבות פירושה לפעול מתוך הכרה בצורך קיים ומתוך גישה של אחריות חברתית, זאת ללא ציפייה לתגמול". בהודעת משרד החינוך נאמר כי ועדת הפרס המחוזית התרשמה מתרומתו המשמעותית של קניאס למען החברה והקהילה.

קניאס, פעיל בתנועת הצופים בעיר כבר מעל לארבע שנים. בשנה האחרונה שימש כמדריך כיתות ז’ ובשנה הנוכחית החל לרכז את השכבה הבוגרת בשבט הצופים בעיר. “הקסם האישי של יובל, הביקורת האישית והשאיפה למצוינות הופכות אותו למדריך כובש ומיוחד”, סיפר השבוע מנהל יחידת הנוער בעיריית נשר, אור מורדו. “עם קבלת תפקיד מרכז השכבה הבוגרת בשבט לקח יובל על עצמו אחריות גדולה לפיתוח המקצועי והחברתי של השבט. למרות אתגרים רבים הוא מוביל את הצוות לעשייה חברתית מקצועית ולשיתוף פעולה מלא עם יחידת הנוער העירונית”.

ביחידת הנוער בנשר מציינים כי קניאס נער חברותי, דומיננטי, בעל ראש גדול, המגלה אחריות להובלת פרויקטים ויוזמות ומוכן להשקיע שעות רבות למען חבריו ולמען שאר בני הנוער בעיר. בנוסף לפעילותו בצופים לקח חלק בפעילות ארגון אחריי! הכנה לצה”ל ובמסגרת משלחת נוער ייצוגית לפלורידה של שותפות ביחד של הסוכנות היהודית: שותפות נשר – בראוורד קאונטי, שם התנדב כמדריך בקטיינה בJCC  המקומי.

ראש עיריית נשר רועי לוי מסר: “תיכון מקיף נשר, בשיתוף עם מחלקת החינוך ויחידת הנוער העירונית בעירייה מעודדים את ההתנדבות בקרב בני הנוער. יובל קניאס מביא גאווה גדולה לעיר נשר כולה. יובל זכה לקבל את ההכרה ממשרד החינוך על תחושת המשמעות שבאה עם העשייה. עיריית נשר ומערכת החינוך המקומית ימשיכו יחד לעודד את הנוער הנפלא שלנו לתרום לקהילה, להתנדב, להגשים חלומות, להתמודד עם אתגרים, ולקצור עוד ועוד הישגים מכובדים”.

 

בתמונה: יובל קניאס עם ראש העירייה. צילום: עיריית נשר

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי גם זה יעניין אותך
Close
Back to top button
נגישות