קבלו את הלידה הראשונה, הלא פשוטה והמרגשת לשנת 2019 ברמב”ם

שנת 2019 נפתחה ברמב"ם עם התינוק הראשון שנולד בשעה 00:27 ללובה (22) וגיא וקנין (25) מקרית חיים. בני הזוג ילדו בן, אח לבכורתם בת ה־4, שנולד בלידה רגילה במשקל של 3.215 ק"ג. וקנין הייתה מתוכננת ללדת בניתוח קיסרי ונעזרה בקביים, בשל בעיות גב מהן היא סובלת. היא קיבלה את עצת הצוות הרפואה במערך ההיריון והלידה של רמב"ם, והחליטה בעידודם ללדת לידה טבעית. בתוך שעות ספורות יצא התינוק אל אוויר העולם.

“זו הייתה החלטה נהדרת ללדת באופן טבעי. אנחנו כל כך שמחים שכך יצא ומודים לצוות על העידוד בקבלת ההחלטה הזו”, מסרו בני הזוג, “אנחנו כל כך מתרגשים לפתוח את השנה החדשה עם מתנה נהדרת כזו. אין דבר יותר טוב מזה. זו תחושה מדהימה”.

כ־4,967 תינוקות נולדו ב־2018 בקריה הרפואית רמב”ם: 2,522 מהם בנים ו־2,445 בנות. מחצות נולדו ברמב”ם ארבעה ילודים: שלושה בנים ובת אחת.

 

בתמונה: לובה וגיא וקנין יחד עם הבן. צילום: נתנאל אייזיק, דוברות רמב”ם.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות