עיריית ת”א לעיריית ירושלים: “ערה?” ההטרלה הטובה ביותר בסושיאל ever, גרמה לכל המדינה להגיב. עיריית ירושלים: “איך היא אוהבת לכבותתתתת…” עיריית ר”ג: “אני התעוררתי”

מי שהלך לישון אתמול מוקדם כמו עיריית חיפה או פתח תקווה, התעורר לבוקר של ירידות וקטעים ומי שנשאר ער כל הלילה כמו עיריית תל אביב, עיריית ירושלים, זק"א ואגודות הסטודנטים, חגג בעקיצות מטרילות. מילה אחת שכתבה עיריית תל אביב בפייסבוק הפכה את המדינה מחצות כשזה עוד ממשיך, עשרות אלפי לייקים ותגובות שקורעות את הבטן מצחוק. כנסו, כנסו, פותחים את השנה עם חיוך. קבלו חלק מהתגובות: (לינק לפוסט בהמשך)  עיריית ירושלים: איך היא אוהבת לכבותתתתת... טכניון: לא יודעים מה איתכם. אנחנו התעוררנו עם מכון וייצמן לידנו. עיריית ר"ג: אני התעוררתי. עיריית דימונה: השיח פה רק בין גדרה לחדרה או אפשר להתערב? ספארי ר"ג: מי ישמע איזה חיות לילה אתם? עיריית כפס: כמו כל הסבתות, נרדמנו מול החדשות. מוזמנת לבקר בפרדס שלנו לשתות קצת מיץ תפוזים טרי טרי, הכי טוב להאנגאובר! עיריית נס ציונה: פיייייי הייתי ערה עד חמש בבוקר, חיכיתי שהילדים יחזרו מבילוי עיריית חולון: כפרה עלייך! יש לנו הנגאובר ואפילו לא שתינו! דברי איתנו בעוד כמה שנים כשיהיו לך ילדים המרכז הרפואי בני ציון: כמו כל שנה, האפטר פארטי הטוב בעיר מכבי חיפה ווליבול: אלה שהצטרפו לאורגיה המקוונת הזאת באיחור ואין להם מה לכתוב, אבל הם בכל זאת יכתבו משהו כדי לנסות לגרוף עוד כמה עוקבים זק"א: הגענו אחרונים, כרגיל. אם צריך לאסוף מישהו - דברו איתנו עיריית גבעתיים: לא יכולה, מתחילה בתשע משחק ברידג'. אני לא מבינה, ירושלים היא הראשונה שאת פונה אליה? סבבה. עיריית ב"ש: משעמם? אני פורשת לישון. קמה עוד כמה שעות (מתחילה רגיל ב8:00). לפי התגובות, נראה לי ששיחקנו אותה, כולם אהבו. סנובים גודום מתוקות! ליל"ט. מד"א: רגע, מפנים עוד חולה אחד לבית החולים ומצטרפים. אל תתחילו בלעדינו! משרד החינוך: יאללה לקום, יש בית ספר!!!

וזה ממשיךךךךךךךךךך… עיריית חיפה התעוררה:  

עיריית חיפה: בוקר טוב, מה פספסתי??? נרדמתי בעשר.

עיריית ירושלים לעיריית חיפה: באמת שכלום.

קפה לנדוור מרכז הכרמל: בוקר טוב, עיריית חיפה. בואו לקפה. נעדכן אתכם מה הלך במרכז הכרמל.

מכבי חיפה כדורסל: כל הכבוד לך! ישנה יום לפני המשחק שלנו, ניפגש הערב ברוממה.

צה”ל: אפשר כבר ללכת לישון בשקט, חיילי צה”ל שומרים עליכם.

AMPM: סוף סוף, אתן ערות בשעה כזאת, מוזמנות לקפוץ למשהו מתוק.

עיריית ירושלים לAMPM: תראי את הפרצוף שלך בירושלים…

דורקס: עיריות יקרות, מה שלא עשיתן אתמול בלילה, מקווים שנזהרתן שלא תצא לכן פתח-תקווה עיריית ירושלים עיריית תל-אביב-יפו עיריית פתח תקוה

אגודת החירשים בישראל: נראה שרק אנחנו ישנו טוב, לא שמענו את הרעש פה!!!

רמי גרינברג, ראש עיריית פ”ת: עיריית פ”ת ערה תמיד ובכל העוצמה. שנה אזרחית טובה לכולם.

והתגובה המנצחת: 

רוטרנט: פרסום ראשון: בעיריות רבות ברחבי הארץ אין הבוקר קבלת קהל לאחר שהעובדים חגגו עד שעות הבוקר.  בין העיריות: עיריית תל-אביב-יפו, ועיריית ירושלים. בעיריית חיפה העבודה מתנהלת כסדרה.

 

לינק לפוסט:  פייסבוק עיריית תל אביב

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות