מסתמן: גדי מרגלית, מנכ”ל עיריית חיפה המפוטר, יתמנה למנכ”ל עיריית טירת כרמל

אחרי שראש עיריית חיפה, עינת קלשי רותם, כבר בשבוע הראשון להיכנסה לתפקיד הודיעה למנכ"ל עיריית חיפה, גדי מרגלית, כי עליו לעזוב את תפקידו מהרגע להרגע ושללה ממנו את הרכב וביקשה ממנו לעזוב במיידי, למי שדאג למרגלית, כנראה אין מה לחשוש לפרנסתו. עם היוודע החלטתה של קליש רותם, לפי מקורות שהגיעו ל"ניוזים צפון" מרגלית קיבל הצעות להיות מנכ"ל של כמה עיריות גדולות- הגדולה והמכובדת שבהן היא עיריית ירושלים. אלא שלפי מה שנודע ל"ניוזים צפון", מרגלית נאלץ לדחות את ההצעה לאחר שנדרש ממנו להעתיק את מגוריו ואת משפחתו לבירה והוא ומשפחתו העדיפו להישאר לגור בצפון בגלל אילוצי עבודה של בני משפחה אחרים.  

כמו כן, מרגלית קיבל ככל הנראה הצעות גם מעיריות כמו נתניה ובת-ים.

אלא שהצעה נוספת שהגיעה למרגלית היא מכיוון עיריית טירת כרמל, עירייה שהתנהלה בשנים האחרונות ללא מנכ”ל עירייה של ממש.

כרגע, המכשול היחיד שעומד בין מרגלית ומינויו למנכ”ל טירת כרמל זה נושא השכר. הששכר שדורש מרגלית, דורש הקצאה מיוחדת בתקציב העירייה וכרגע מדובר בסכום שלא נלקח בחשבון וגורמים בעירייה בוחנים דרכים לממן את שכרו.

פנינו לתגובת גדי מרגלית שהעדיף להגיב: “אין תגובה”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות