שדרוג תשתיות בשכונת ביאליק דרום

החלו עבודות שדרוג ברחוב חרמון בשכונת ביאליק דרום. "מתחילים בפרויקט מורכב, אך חשוב בלב השכונה"

קריית ביאליק ממשיכה בעבודות שדרוג השכונות הוותיקות והשבוע החלו העבודות בשכונת ביאליק דרום, כאשר רחוב חרמון, אחד הרחובות הראשיים החוצה את השכונה כולה, יעבור שיפוץ ושדרוג מקיפים.

עיריית קריית ביאליק ותאגיד המים מעיינות החוף, יבצעו החלפת קווי מים וניקוז לאורך הרחוב. בנוסף, יכללו העבודות חפירת תשתיות, החלפת אבני שפה ומדרכות, ריבוד הכביש, החלפת אספלט והסדרת חניות. העבודות יימשכו כ־6 חודשים ויחולקו למקטעים על מנת למזער את ההפרעה לתושבי השכונה.

ראש העירייה אלי דוקורסקי מסר: “נושא ניקוז המים בשכונת ביאליק דרום הוא קריטי עקב המבנה הטופוגרפי של השכונה. אנו מתחילים בפרויקט מורכב, אך חשוב בלב השכונה אשר אמור לתת פתרונות לבעיות הניקוז בתשתיות שלא הוחלפו במשך 60 שנים. אנו ממשיכים בשדרוג השכונות הוותיקות בעיר ומשפרים את כלל התשתיות למען איכות חיי התושבים”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות
Close
Close