“איפה נאלמת, עינת?” תושבי חיפה שמחפשים את ראש העירייה החדשה שלא משמיעה ציוץ, חוץ מבטוויטר, יוצאים להפגנה מול ביתה

העיר כמרקחה ואין בה מנהיג ולא מנהיגה. תושבי העיר חיפה מרגישים כמו עדר ללא רועה, כמו ילדים ללא מבוגר אחראי, כמו תושבים ללא ראש עיר. ראש העירייה הנכנסת, עינת קליש רותם, ממשיכה בהתעלמותה המוחלטת מהתקשורת הארצית והמקומית ואינה מגיבה לסערה המתחוללת בעיר אלא רק בציוצים קצרים בטוויטר, כמו שעשתה תמיד, אלא שפעם גם ענתה לתושבים (מצ"ב ציוץ משבוע לפני הבחירות). מילא שאיננה מתייחסת לתקשורת, כיצד היא יכולה להשאיר את התושבים שמעל לחצי מהם בחרו בה לראשות העירייה(!!!) ללא מענה??? במוצ"ש הקרוב תיערך הפגנת תושבים גדולה מול ביתה של קליש ברמות ספיר, תחת הכותרת "איפה את עינת קליש? תושבים דורשים תשובות!" אתמול בשעות אחה"צ צייצה ראש העירייה, עינת קליש רותם, בטוויטר את התגובה הנ"ל לשאלה שנשאל אתמול זעתרה: בניגוד להודעות הכזב בתקשורת, לא הצבתי לזעאתרה אולטימטום. החלטתו נובעת מדאגה עמוקה לחיים המשותפים בחיפה, ולהמשך מימוש התקווה שהשלטון החדש בראשותי מביא לעיר. מאות מתושבי העיר הגיבו לציוץ באמירות קשות במיוחד כלפי ראש העירייה, קליש רותם, וכך הם כתבו:   אוריה: מהציוץ הזה נראה שאת באמת מביאה שלטון חד"ש לחיפה. אייל: הפכת לסנגורית של תומך טרור !!! תתביישי לך !!!! חיים: מצער מאד. בחרתי בך כי לא רציתי בהמשך כהונתו של יהב. בינתיים נסעת לשוויץ ופיאסקו עם זעאתרה. מאכזב. מקווה שהמשך כהונתך לא יהיה כתחילתה ועוד נתגעגע ליהב. אלי: "החלטתו נובעת מדאגה עמוקה..." ואז האירוניה התאבדה. אהרון: באסה שלא ראו את הפרצוף האמיתי שלה לפני הבחירות מבטיח שאת היית הולכת ללשכת תעסוקה. הידרה: את שמאלנית קיצונית שלא כשירה לשום תפקיד!  תתפטרי, בזים לך אפילו במפלגה שלך. הזכרת לכל העם כמה מסוכן לתת לשמאל האנטי ציוני אפילו פיסה קטנה של תפקיד, מבחינת הציבור אתם גרועים מהמחבלים. ניר: את מנותקת לגמרי, עכשיו אני מבין למה סירבת להתראיין טרום הבחירות. אריאל: במערכה הבאה מול חיזבאללה, כשהם יכוונו את הטילים לחיפה, תזכרי שאת תמכת במי שרוצה שירו על העיר שלך טילים. או שפשוט שוב תיסעי לשוויץ. אסנת: איך זה מרגיש לרמות את הציבור? קשה לי להאמין שהיית נבחרת אם היית מספרת לתושבי חיפה שאת מתכוונת לבחור בזעאתרה כסגן ראש העיר. במילים אחרות.. עשית על הציבור סיבוב. חיים: שיגעון גדלות פיתחת תוך חודש, אפעס. והיו גם כמה תומכים, כמו למשל: יריב אופנהיימר: ראוי להערכה! נאסר: כאשר הצבא הפך כבר מזמן לצבא כיבוש מותר גם רצוי... מי אמר שהכיבוש משחיט ומשחית ולא קיבל??
הפגנה מול ביתה של קליש במוצ"שהפגנה מול ביתה של קליש במוצ"ש

ואלה הם פרטי ההפגנה כפי פורסמו באיבנט שנפתח בפייסבוק ואישרו בו הגעה מאות רבות:

תושבי חיפה יוצאים מהבתים!

אנו, תושבי העיר חיפה מודאגים מעתיד העיר חיפה! החלטנו שהגיע הזמן להתאחד כולם להפגנת מחאה בקריאה ברורה לראש העיר ד״ר עינת רותם קליש – אומרים כן לדו קיום ולא לרג׳א זעאתרה!

*די לדו פרצופיות – רג’א זעתרה אינו ראוי לכהן כסגן ולכן גם אינו ראוי להיות חבר קואליציה. ראש עיריית חיפה אינה יכולה להתקשר עם אדם כזה בהסכם. הסכם קואליציוני כזה יגרור אחריו ליבוי יצרים וקרע בין תושבי העיר.

החלטנו לצאת מהבתים ולהגיע להפגין מחוץ לביתה של ראש העיר! (בהתאם לחוק והשמירה על הסדר) במוצ”ש הקרוב, ה-15.12, בשעה 19:30 כולנו מגיעים לשכונת רמות ספיר, גוט לוין 26.

כחלק מעליית המדרגה במאבק השפוי של תושבי העיר למען שמירה על הסטטוס קוו והדו-קיום הנפלא שקיים בעירנו האהובה.

תושבי כלל חיפה קוראים ביחד בקול גדול לראש העיר לבטל את ההסכם הקואליציוני לאלתר!

לידיעת כל הנוגעים בדבר, המחאה מתכוננת איננה פוליטית!

אנחנו לא מיצגים לא ימין ולא שמאל וגם לא מרכז! אנחנו לא רק יהודים ולא רק ערבים אנחנו אזרחי מדינת ישראל ועל אחת כמה וכמה תושבים מודאגים של עירנו האהובה חיפה!

המחאה שלנו, היא מחאה של מדינה שלמה ואנו קוראים לשמור על איפוק ולגלות אחריות רבה- פרובוקטורים, מסיתים, תומכי מדינות אויב = החוצה!

אנחנו הכח! כל אחד ואחת מאיתנו! שתפו והפיצו את הבשורה!

בנוסף כחלק מצעדים נוספים שנערכים במקביל על מנת למנוע המהלך:

אנו קוראים לכנס ישיבת מועצת עיר שלא מן המניין (באופן בהול ומידי) בנושאים הבאים:

* גינוי האמירות האומללות של רג׳א זעאתרה

* ביטול ההסכם הקואליציוני לאלתר

הצטרפו לאלפים כבר חתמו על העצומה שקוראת לראש העיר, ד”ר עינת רותם קליש לבטל את המינוי של סגן ראש העיר המיועד רג’א זעתרה

https://www.atzuma.co.il/haifa2018

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות