האומנים של טטה יצאו בתערוכה

תערוכת אומנים עולים המציינת סיום שנת פעילות פוריה, התקיימה זו השנה ה־15 באשכול הפיס בקריית ביאליק. השנה התערוכה מוקדשת לחגיגות ה־70 לישראל.

האומנים, עולי דרום אמריקה, הציגו בגאווה רבה יצירות מרשימות עליהם עמלו במהלך השנה, במפגשים שבועיים אותם יוזמת ומאפשרת עיריית קריית ביאליק בשיתוף משרד העלייה והקליטה.

קריית ביאליק קולטת עלייה ומחבקת בחום קהל העולים מהארצות השונות ומעניקה תמיכה ועידוד לשימור התרבות ממנה באו, בנוסף תומכת בקיום מפגשי תרבות ואומנות המתקיימים על בסיס קבוע. מפגשי האומנות מנוהלים ביד רמה ובמקצועיות רבה על ידי טטה סטרוקובסקי.

טטה, מנהלת הפרויקט ואומנית בחסד, מעניקה מהידע הרב ומלמדת טכניקות ציור שונות עם חומרים שונים ומגוונים המעניקים נפח רב ליצירותיהם.

ראש העירייה, אלי דוקורסקי, התכבד בהדלקת נר חנוכה והודה לגברת טטה על עבודתה ללא לאות בכל הנוגע להעצמת העולים ולטיפוח העיר על ידי קישוט ארונות הסף ובירך את האומנים: “התמונות המוצגות בתערוכה מוכיחות את כישוריהם ושמחת החיים הצבעונית של האומנים. אני מזמין את הקהל הרחב להתרשם מהיצירות הססגוניות שיוצגו עד 5 בינואר באשכול הפיס בקריית ביאליק”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות