תלמידי תיכון “רוטברג” רצים בצבע

ביום שישי האחרון השתתפו תלמידי תיכון "רוטברג" מרמת השרון,יחד עם המורה לאנגלית קרול רוזנברוך, במרוץ נט"ל בתל אביב למען נפגעי טרור ומלחמה. התלמידים נחשפו לעמותת נט"ל המטפלת ותומכת נפשית בנפגעי טראומה על רקע לאומי בשיעורי האנגלית, וביקשו להשתתף במרוץ הצבעוני והשמח המסמל את הרצון לחזור למסלול החיים. במהלך המירוץ מפזרים על הרצים שלל אבקות צבע ססגוניות וידידותיות לאדם ולסביבה. המרוץ התקיים ביום שישי (2.11) בגני יהושע תל אביב, ולאירוע הגיעו אלפי רצים: משפחות, ילדים ומבוגרים, לוחמים ובני נוער, צעירים מהארץ ומהעולם וקבוצות רצים מכל הארץ.

עמותת נט”ל, נפגעי טראומה על רקע לאומי, נוסדה על ידי ד”ר יוסי הדר ז”ל ויהודית יובל רקנאטי בשנת 1998 מתוך הזדהות עמוקה עם אלו שנפגעו נפשית באופן ישיר או עקיף כתוצאה מאירועי טרור או מלחמה. חזון העמותה הוא להוות מרכז ייחודי לנפגעי טראומה מטרור ומלחמה ולבני משפחותיהם, להמשיך ולקדם ולהוביל את הטיפול, המניעה, המודעות הציבורית ולפעול להנחלת הידע והמחקר.
קרול רוזברוך שהוציאה את הפרויקט לפועל סיכמה כי: “אני מעריכה את רצונם הטוב של התלמידים שבחרו להשתתף באירוע משמעותי זה. זהו שיעור לחיים ותזכורת אישית לכך שכל אחד מאיתנו יכול למצוא דרך להושיט יד ולעזור לאחר. אין ספק כי זהו אירוע בעל השפעה הדדית על כל מי שלוקח בו חלק”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי גם זה יעניין אותך
Close
Back to top button
נגישות