כתב אישום נגד האריתראי שגרר אישה באמצע שוק נתניה, ניסה לאנוס אותה והכה אותה בצורה אכזרית. האישה עדיין מחוסרת הכרה

ביום 16.10.18 בערב התקבל דיווח למשטרת ישראל על אישה כבת 40 פצועה סמוך לשוק נתניה ברחוב שוהם בעיר. שוטרים שהגיעו למקום הבחינו באישה כשהיא במצב קשה מאוד ועם חבלת ראש והיא פונתה לקבלת טיפול רפואי לבית החולים בילינסון כשהיא מחוסרת הכרה. עם קבלת הדיווח נפתחה חקירה אינטנסיבית וכבר למחרת, זיהו החוקרים במצלמות האבטחה חשוד במעשה. החשוד נתין  אריתראי בן 31 מנתניה אותר ונעצר והובא לחקירה בתחנת המשטרה כשעל בגדיו כתמי דם, שהתברר בהמשך כי תואמים לדמה של האישה. בסיומה של חקירה מאומצת תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים, הצליחו חוקרי המשטרה לקשור את החשוד למעשה.

מהחקירה התברר כי החשוד פגש בקורבן ומסיבה שאינה ברורה עדיין, הוא גרר אותה וניסה לאנוס אותה באכזריות, משהאישה נאבקה בו הוא היכה בה באבן וחבל בראשה באכזריות. האישה עדיין מאושפזת בבית החולים כשהיא מורדמת ומונשמת וקיים חשש ממשי לחייה.

מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת בבית משפט השלום בפתח תקווה ובדיון שהתקיים ביום רביעי האחרון הוגשה נגדו הצהרת תובע בדבר הכוונה להגיש נגדו כתב אישום הבוקר ביחד עם בקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים כנגדו.

 

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות