יובל לוי בפאנל מתמודדים בכפר סבא: “הקמפיין שלנו בכסף אותו הרווחנו בעמל כפיים. אני רוצה להיות חייב רק לתושבים ולא לגורמים אחרים”

"כראש עיריית כפר סבא אפעל על פי הערכי טוהר מידות, שקיפות, יושרה, ניקיון כפיים, דרך ישרה. זאת היא דרכנו". כך אמר אתמול המועמד לראשות העיר יובל לוי, בפאנל מועמדים שהתקיים בבית קהילת "הוד והדר" בעיר. לוי קרא להתנהלות על פי אמות המידה המוסריות הגבוהות שהציג. הוא אמר שאלה הכללים שמובילים אותו במרוץ לראשות העירייה, כפי שעמדו לרגליו בעשור האחרון כחבר מועצת העיר בהתנדבות.

כמו כן, התייחס לוי לקמפיין הבחירות אותו מממן המועמד מכיסו הפרטי בלבד.”אנחנו עושים קמפיין בכסף אותו הרווחנו בעמל כפיים. סירבנו לקבל ולו שקל אחד – כי אני רוצה להיות חייב רק לתושבים. המתנדבים בניהול הקמפיין לבחירתי לראשות העיר כפר סבא  – הם אנשים ישרים, נקיי דרך”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות