סקר “פאנל פוליטיקס” קובע: יובל לוי וסדבון ראש בראש על ראשות עיריית כפר סבא

יובל לוי וסדבון בסיבוב שני ירוצו ראש בראש על ראשות העיר. כך קבע סקר "פאנל פוליטיקס" בניהולו של החוקר מנחם לזר. הסקר מבוסס על ניתוח מחקר שנערך בעיר לפני כעשרה ימים על בסיס מדגם מייצג של תושבי כפר סבא בעלי זכות בחירה. בסקר השתתפו בסך הכל 450 משיבים, עם טעות דגימה של עד 4.1%.

לוי מתחזק וסוחף אחריו דמוית משמעויות בעיר. רק בשבוע האחרון הודיע דורון וייס, סגן ראש השב”כ לשעבר ותושב העיר כי יתמוך בו. כמו וייס, גם ליאור שלזינגר יו”ר הועד להצלת השכונה ירוקה בישר כי ילך עם לוי.
עוד נשאלו בסקר תושבי כפר סבא מה הוא הנושא החשוב בעבורם לקביעת הצבעתם. מהתוצאות עולה שהנושא המוביל הוא החינוך (33%). אחריו באים נושאי התחבורה והפקקים (15%), טוהר השלטון (15%) והבניה לזוגות צעירים (13%). יובל לוי מוביל בסקר בצורה מובהקת על סדבון בנושא החינוך ובשורת נושאים מעשיים. בין היתר מצביעי כפר סבא סבורים שיובל לוי יטפל טוב יותר באיכות החיים במרכז העיר וברחוב ויצמן ובנושא תמ”א 38 ופינוי בינוי.
בשאלה המרכזית שבחן הסקר התוצאות הן כאמור שיובל לוי עולה מול סדבון להתמודדות על ראשות העירייה.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות