מזעזע: 4 בני נוער אושפזו בשל הרעלת אלכוהול במסיבה שהתקיימה בבית בראש העין. התברר: ההורים בעלי הבית, גבו מהילדים כסף עבור האלכוהול שהגישו להם!

בסוף השבוע פיזרו שוטרים מסיבה פרטית רוויית אלכוהול של בני נוער בדירה בראש העין, במהלכה פונו ארבעה בני נוער לבית החולים, בשל שתייה מופרזת של אלכוהול. אלא שזה לא הכל - מסתבר שההורים בעלי המקום נכחו כל אותו זמן במקום, ואף גבו מהילדים כסף עבור האלכוהול שהוגש להם ורשמו רווח!
במשטרה מציינים: "אל מול פעילות מאומצת של משטרת ישראל בבתי הספר, נגד צריכת אלכוהול, אנו עדים להתנהלות אסורה ומסכנת של קטינים, בידיעת הוריהם, המאפשרים קיום מסיבות רוויות אלכוהול בביתם, תוך עשיית כסף קל על חשבון בריאותם של בני הנוער".
אתמול, ביום שבת אחר הצהריים, התקבל במשטרת ישראל דיווח בגין הקמת רעש מדירה ברחוב הפעמון בראש העין. שוטרים שהגיעו למקום הבחינו כי בדירה מתנהלת מסיבה פרטית של בני נוער שחגגו את תחילת השנה.
עוד התברר לשוטרים כי במהלך המסיבה פונו 4 בני נוער לקבלת טיפול רפואי בבית החולים שניידר, בשל שתייה מופרזת של אלכוהול. אחד מהם פונה באמבולנס.

השוטרים שהגיעו לדירה נדהמו לראות עשרות בני נוער כשהם תחת השפעת אלכוהול, כשחלקם אף השתוללו בדירה ומחוצה לה. השוטרים עצרו את המסיבה ופיזרו את בני הנוער. אלא שהתדהמה הגדולה הגיעה כשהם הבחינו בהורים בעלי הדירה, שנכחו בבית בכל אותו זמן. ויותר מכך, בירור קצר של השוטרים העלה לתדהמתם כי בעלי הדירה, הורים של אחד הקטינים, אפשרו את קיומה של המסיבה בביתם, תוך ידיעה ברורה כי במקום יוגש אלכוהול בניגוד לחוק. עוד התברר, כי ההורים הרוויחו מקיומה של המסיבה כ-2,000 שקל, אותם גבו כדמי שכירות דירתם לבני הנוער שהשתתפו בה. עלות השתתפות לאחד- 30 שקל.
בעלי הדירה עוכבו לחקירה בתחנת המשטרה ונחקרו בגין ניהול עסק ללא רישיון. השוטרים שהגיעו לדירה נדהמו לראות שההורים נכחו בבית במהלך המסיבה, שעה שבני נוער, תיכוניסטים, צורכים בביתם אלכוהול ובכמויות מופרזות, משתכרים ומשתוללים, פוגעים בעצמם ובבריאות גופם ומפרים את מרקם החיים התקין של השכנים בסמוך. בנוסף אליהם נגבתה הודעה מ-3 בני נוער, שחשודים בארגון ובניהול המסיבה הלא חוקית.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות