תוכנית הסניורים של יובל לוי ותפו"ח יוצאת לדרך

לאחר עבודה מקצועית בת חודשיים של מנהל מטה הוותיקים של יובל לוי, אריק אופיר, בהובלת מספר 2 ברשימת תפו"ח ויו"ר ועד הגמלאים בעיר, אברהם ממה שיינפיין, ישיקו את מטה התושבים הוותיקים של יובל לוי היום ב־11:30 בסניף ויצ"ו (יד שרה) ברחוב ויצמן 83.

לדברי לוי "תוכנית הסניורים" תשפר את איכות החיים של התושבים המבוגרים בכפר סבא, תעמיד את תושבי העיר הוותיקים במרכז הבמה והעשייה ותקדם תכניות להעצמתם ומיצובם כהון אנושי לעיר.
התוכנית נוגעת בתושבי העיר הוותיקים של היום ואלו שיזדקנו בעיר בשנים הבאות, ועוסקת בכל תחומי החיים ביניהם: דיור, תחבורה, חברה, ביטחון אישי, נגישות, בריאות, תעסוקה, פנאי תרבות ועוד.
אריק אופיר, מומחה בעל ניסיון של מעל 20 שנים בתחום של פיתוח תוכניות וטכנולוגיות מותאמות למבוגרים ומייסד חברת seniormarket, יציג את התוכנית לציבור ולתקשורת יחד עם המועמד לראשות העיר, יובל לוי ועם ממה שיינפיין.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות