צפו: כ-200 תושבים הגיעו לאירוע הרמת כוסית של איציק אזרי, המועמד למועצת דרום השרון. "זו שנה של שינוי"

https://youtu.be/0FaqMs7DxZc
ביום רביעי השבוע התקיימה הרמת כוסית שערך המועמד לראשות מועצת דרום השרון, איציק אזרי. כ-200 תושבים הגיעו לאירוע הרמת הכוסית, בה גם אזרי סיפר לתושבים על התוכניות ואתו גם שרון בנג'ו שמתעתדת להיות סגניתו כשיבחר לראשות המועצה. התושבים הגיעו מכל ישובי המועצה והיו מכל שכבות הגיל, מצעירים שזו להם הפעם הראשונה שיצביעו בקלפי ועד תושבים ותיקים.

אזרי ובנג'ו דיברו על התוכניות להביא לשינוי במועצה, להביא לכך שהתושב יהיה במרכז העשייה ולא האינטרסים השונים ובעלי הכח. הם דיברו על הבעיות ויותר על הפתרונות ואיחלו שהשנה הקרובה תהיה בסימן שינוי וניהול חדש למועצה.

גם עם סיום אירוע הרמת הכוסית המשיכו להגיע תושבים רבים למקום בכדי לאחל שנה טובה והצלחה לאזרי ובנג'ו.

  איציק אזרי סיפר: "זה היה מרגש לראות את כולם כאן, וזה מרגש לראות את האנשים שהולכים איתנו ומאמינים בנו בכל הישובים ובכל הגילאים. שנה טובה לכל תושבי דרום השרון – שנה של עשייה וצמיחה".

   ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

   כתיבת תגובה

   עוד ניוזים בשבילך

   כתיבת תגובה

   האימייל לא יוצג באתר.

   Back to top button
   נגישות