פרסום ראשון: ראש עיריית כפר יונה, אפי דרעי, מודיע היום כי הוא רץ לראשות העיר

ראש עיריית כפר יונה, אפי דרעי, התלבט ארוכות אם לרוץ שוב לראשות העיר כפר יונה - עיר שהוא מכהן בה מראש מועצה כבר לפני כ-41 שנה והביא אותה להפוך לעיר לפני כארבע שנים. דרעי התלבט רבות אם לרוץ שוב לראשות העיר, אולם בשבועות האחרונים הלך וגבר הלחץ מצד תושבים רבים שביקשו ממנו לרוץ שוב לראשות העיר. בכל רחבי העיר נתלו לאחרונה שלטים הקוראים לדרעי לשוב ולרוץ. מלבד זאת, בשבועות האחרונים פנו לדרעי קשישים וקשישות רבים מהמעון לקשיש ושוחחו אתו וביקשו ממנו להישאר בתפקיד. את התמיכה והקריאה הכי נרגשת קיבל דרעי השבוע, כשנכח בפתיחת בית הספר לחינוך מיוחד שנפתח בכפר יונה, בית ספר "הנפלאות". אז ניגשו אליו הורים והודו לו בחום והפצירו בו כי ישאר בתפקיד וישלים את התכניות הנוספות ילדי החינוך המיוחד שהוא הוביל במהלך השנים.  

לאחר התחבטויות ולבטים ארוכים, החליט דרעי להתמודד לראשות העיר, כשעדיין אין לו רשימה מגובשת ומסתמן כי יהיו שינויים לעומת הרשימה איתה רץ בבחירות 2013.

דרעי יצטרך לעשות קמפיין של חודשיים מול שוש כחלון-כידור שמזה חודשים כבר יצאה בקמפיין לראשות העיר כפר יונה, כשהיא מתמודדת מול דרעי זו הפעם השנייה.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות