איחוד מפתיע: ממה שיינפיין חובר ליובל לוי ויהיה מס.2 שלו. לוי: "ממה מביא יושרה ציבורית"

ממה שיינפיין הודיע כי לא ירוץ לראשות העיר ויחבור ליובל לוי שרץ לראשות. שיינפיין יהיה מס. 2 של לוי, והשניים קיבלו על כך את ברכתה של ד"ר ענת קלומל, שהייתה עד כה מס. 2 של לוי.

במטה לוי אומרים היום: "בחבירתו של שיינפיין חבר מועצת העיר ומ"מ מקום יו"ר החברה הכלכלית לשעבר, מחזק לוי את עמדתו כנגד השחיתות השלטונית ובעד העשייה הציבורית בכפר סבא.שיינפיין ולוי זהו חיבור מתבקש של ערכים זהים הרוצים בטובת העיר ובטובת תושביה. כאשר לשניהם יחדיו יש עשרות שנים של ניסיון ועשייה למען תושבי העיר. לוי ושיינפיין היוו 40 אחוז מהקולות בבחירות הקודמות, כאשר ללוי היו 27 אחוז ולשיינפיין 13 אחוז. החיבור עתיד לשנות את פני המפה הפוליטית בכפר סבא ויוצרת משוואה של הכרעה בבחירות הקרובות".

 

יובל לוי אמר לאחר ההכרזה של שיינפיין: "אני רוצה לברך את ממה שיינפיין. המצטרף אליי היום להכרעת המערכה בדרך לראשות העיר. הצטרפותו של ממה שיינפיין לדרך המשותפת מביאה לפתחנו תושבים רבים המאמינים ביושרה ציבורית, בהגינות, בדרך ארץ ובכבוד לתושב".

המצטרף החדש לסיעתו של לוי, ממה שיינפיין, אמר: "כפר סבא זה הבית שלי, כפר סבא זה הבית של התושבים, החלטתי להצטרף ליובל, כי אני חושב ששילוב הכוחות שלנו תיצור עיר למופת".

יובל לוי. מציג רשימה מגוונת, ניסיון לצד צעירים עם עשייה גדולה
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות