גבר שהוכרז כמת על ידי שלושה רופאים שונים… התחיל לנחור כמה שניות לפני שערכו בו נתיחה לאחר המוות

  שלושה רופאים שונים הכריזו גונזאלו מונטויה חימנז בן ה-29 כמת. חימנז היה אסיר בכלא בצפון ספרד. הוא נמצא מחוסר הכרה בתאו בכלא והובהל לבית החולים – שם שלושה רופאים שונים הכריזו על מותו. "הגופה" של חימנז הועברה לחדר הפתולוגיה, שם התכוונו לערוך בה נתיחה שלאחר המוות.
כבר היו עליו סימני טוש של הפתולוג שהתכונן לחתוך בגופה. צילום: אילוסטרציה

הפתולוג כבר סימן בטוש סימני חיתוך על גופו של חימנז – ואז, שניות ספורות לפני שהחל לבצע חתך ב”גופה” החלה הגופה להשמיע קול… נחירות. התברר שחימנז רחוק מלהיות מת. הפתולוג ועוזריו הנדהמים מיהרו להעביר את חימנז למחלקה לטיפול נמרץ, שם הוא כבר שב להכרה מלאה, וניצל מארון הקבורה אליו יועד, בטרם עת – כך מסתבר.

בני משפחתו של חימנז סיפרו לעיתון המקומי כי הצעיר סובל מאפילפסיה וכנראה הוא עבר התקף. בספרות הרפואית ידוע שיש כאלו שעוברים התקף אפילפסיה לעיתים השרירים שלהם מתקשים והם לא מגיבים לגירויים, דבר העלול להביא למסקנה כי הם מתים – מה שלא נכון במציאות כפי שקרה לחימנז.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות
Close
Close