היום תתקיים הפגנה מול עיריית כפ"ס על העבודות בציר וייצמן. יובל לוי: "אומרים כן לחיים בוייצמן"

המועמד לראשות העיר, יובל לוי, ממשיך להוביל את המאבק בעבודות על ציר וייצמן, שהחלו כבר בתחילת השבוע ונעשו לדבריו במחטף מבלי שהעירייה תחשוף בשקיפות את מהות העבודות, הזמן שימשכו ומה זה יגרום לעסקים ולתושבים בעיר בכלל ואלו הנמצאים, נעים ועוסקים בציר בפרט. אל יובל לוי חברו תושבים רבים וגם בעלי עסקים לאורך כל ציר וייצמן, שיראו את האזור הופך לאתר בנייה במשך שלוש שנים, שבסיומן ילקחו מאות מקומות חניה וכן יווצר עומס תחבורתי כבד יותר על הציר.

יובל לוי וסיעת תפו"ל קראו לתושבי כפר סבא לצאת מבתיהם, וכן בעלי העסקים ולהשמיע את קולם ממש מול בניין העירייה.לשם כך מתארגנת הפגנה שתערך היום, יום רביעי, בשעה 18.30, מול בניין העירייה.

לוי כתב בקריאה שלו לבוא ולהפגין: "היום באים להפגין בעד החיים ברחוב וייצמן. היום זועקים נגד שלוש שנים באתר בנייה ובפקק. היום אומרים כן לכבישים עוקפי כפר סבא, למבני חנייה, לתעבורה מודרנית. היום אומרים כן לשדרה מודרנית מרשימה מהיפות בישראל. היום אומרים כן לאוטבוסים ברחוב שוקק תרבות, עסקים, מסחר ופנאי. היום באים לישיבת מועצת העיר, אומרים כן לחיי איכות בלב העיר".

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות