הצילו ת'חתול: לוחמי האש נלחמו להציל חיי גור חתולים

הערב הוזעקו לוחמי האש מתחנה אזורית חיפה לבניין הביטוח הלאומי בשדרות פל ים בעיר בעקבות דיווח על יללות קורעות לב של גור חתולים אשר צנח לפיר בעומק של כתשעה מטרים. הפיר המשמש לאיוורור החניון התת קרקעי במבנה עמוק וצר ורוחבו כארבעים ס''מ בלבד. המפקד סגן טפסר פיני סיסו גייס לטובת המשימה את חברי היחידה לחילוצים מיוחדים של התחנה בראשות רס''ר איתן ריפה, ועקב מרחב הפעולה הצר כפי שתואר נבחר למשימה המחלץ הצנום ביותר- רב כבאי אדם צ'ונג. אדם חובר לריתמת חילוץ ולאחר שעוגן בבטחה, שולשל מטה בצורה מדודה אל תחתית הפיר.    

אדם יצר מגע ברגע עם הגור המבוהל, ועל מנת שלא יבצע תנועות חדות אשר היו עלולות להביא אותו שוב אל קרקע הפיר, הוכנס אל שק ונשלף בידי לוחמי האש מעלה אל קרקע בטוחה. לחתול שלום וכך גם למחלצים.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות