צפו: הבוקר החלו עבודות ברחוב וייצמן. יובל לוי:”קורא לכולם להצטרף אלינו לעצור את החלמאות.”

https://youtu.be/LDxCGZ2pRX8
הבוקר התעוררו תושבי כפר סבא למראה הדחפורים שהחלו את החפירות ברחוב וייצמן. העבודות מסמלות תחילתה של תקופה שבה ייווצרו עומסי תנועה כבדים בעיר. המועמד לראשות העיר יובל לוי שחשף את התכנית ממשיך במאבקו נגדה: "התכנית רעה, את זה כבר כולם מבינים. העירייה הופכת את העורק הראשי בעיר לאתר בנייה לחינם. זה המשך ישיר של התנהלותה של העירייה בכל הנוגע לרווחת ולטובת התושבים בכפר סבא." עוד הוסיף לוי: יש חלופה, אפשר להפוך את רחוב וייצמן לפנינה, לשדרה להתגאות בה. בסה"כ צריך לפתוח את הראש ולחשוב על טובת התושבים, בעלי העסקים והתנועה בעיר. עוד לא מאוחר לצאת נגד תכנית הגרנדיוזית שלא תיתן פתרון אמיתי לבעיות התנועה בעיר. קורא לתושבים, לסוחרים ולבעלי המשרדים להצטרף אלינו לעצור את החלמאות", אמר.

על פי תכנית העירייה שחשף לוי בשבוע שעבר, משך העבודה 30 חודשים לפחות. העבודות החלו הבוקר בחלקו המזרחי של רחוב וייצמן, סמוך לקניון G וליציאה לכביש 40. בחודשים הראשונים הם עתידות להתנהל משם ועד לרחוב העמק, תחנת האוטובוסים המרכזית בעיר. בהמשך תמשכנה מערבה עד רחוב טשרניחובסקי וגם בו, בואך היציאה לצומת רעננה ולכביש 4. אין מענה של ממש לפקקים העתידים להיווצר בנתיב המרכזי הזה החוצה את העיר ממזרח למערב.

  לעצור את החלמאות. צילום עצמי
  לעצור את החלמאות. צילום עצמי
  לעצור את החלמאות. צילום עצמי
  לעצור את החלמאות. צילום עצמי
  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

  Back to top button
  נגישות