גאווה: תהלוכת הדגלים המסורתית באבן יהודה

לפני כארבע שנים החלה מסורת באבן יהודה, תהלוכת הדגלים. מצעד הדגלים המסורתי התחיל כאירוע לציון ימי זיכרון ותקומה והשנה לרגל חגיגות שנת ה-70 וציון יום ירושלים הוחלט להרחיב את הפעילות לכלל בתי הספר וגני הילדים במושבה. בין התודות הרבות ניתן להזכיר את ראש המועצה, אבי הררי, שהרים את הכפפה ובכל שנה מוביל בגאווה את תהלוכת הדגלים, הרב איתמר, מנהל בית הספר אור תורה, ונציגי הנהגת ההורים, חברי הנהלת בני עקיבא סניף אבן יהודה ועובדי המועצה שמלווים ומסייעים .

וכך מספר עוז כהן, על תהלוכת הדגלים שנערכת ביוזמתו באבן יהודה:

גאווה……נחת…..התרגשות…..לא יודע כיצד לתאר את התחושה. תודה לחברים מסניף בני עקיבא באבן יהודה ומבית הספר אור תורה שבכל שנה מתגייסים ודואגים להזכיר את הגאווה הישראלית ברחובות אבן יהודה, בעיקר בימים מתוחים אלו, השנה הצליחו לסחוף את שאר בתי הספר, גני ילדים, מחלקות המועצה ורכזי המרכז הקהילתי לאירוע אחד גדול ומרכזי. המראה של מאות ילדים ומבוגרים שצועדים בגאווה בצבעי כחול ולבן ובראש הולך ראש המועצה אבי הררי ממלא באושר. יום ירושלים שמח.

יום ירושלים באבן יהודה. צילום עוז כהן
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות
Close
Close