מזעזע- צפו: ההתכתבות הקשה והבוטה של חשוד בפדופילה מהשרון עם "ילדה" מאזור המרכז, שגם שלח תמונות בוטות

המשטרה עצרה אתמול חשוד אשר ניהל שיחות בעלות מאפיינים מיניים קשים כולל שליחת תמונות פונוגרפיות עם מי שנחזתה בעיניו כילדה בת 13. בפועל, מהעבר השני של אפליקציית המסרים, עמדה שוטרת אשר ציינה מספר פעמים במהלך ההתכתבות את גילה שהיא בת-13.
החשוד ניהל עם ה"קטינה" שיחות -התכתבויות בעלות תוכן מיני קשה ביותר ופעל בצורה נחרצת על מנת להיפגש עם ה"קטינה" על מנת לבצע את זממו.

ה"קטינה" סיכמה עם החשוד על מקום מפגש בתל אביב וכשזה הגיע הופתע על ידי בלשי המשטרה אשר עצרו אותו והעבירו אותו לחקירה בתחנת המשטרה.
החשוד, תושב טייבה בן 25, הובא הבוקר לבית משפט השלום בתל אביב לדיון בהארכת מעצרו.
מהמשטרה נמסר כי: "נמשיך לפעול בכל האמצעים,הטכנולוגיים והאנושיים העומדים לרשותינו על מנת לאתר ולהעמיד לדין את עברייני המין המסכנים את ילדינו. המרשתת והאנונימיות לא תהווה מסתור או הגנה עבור עבריינים אלו. אנו יודעים ופועלים לזהותם את אותם אלו המשחרים לטרף ואורבים לילדים הצעירים ומבקשים לפגוע בגופם ובנפשם, נעצור אותם ונעמידם לדין".
בתמונה: המסרונים הבוטים ששלח החשוד ל"ילדה"

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות