בקרוב: כנס לקידום ולחיזוק העסקים הקטנים והבינוניים בעיר

שר הכלכלה והתעשייה אלי כהן נפגש עם ראש עיריית כפר יונה, אפי דרעי במטרה לסייע לעיר בקידום אזור תעשייה ותעסוקה, המשווק בימים אלו, ומתוך מטרה להבטיח את העסקים באזור. עוד סיכמו השניים, על כנס לקידום ולחיזוק העסקים הקטנים והבינוניים בעיר, שיתקיים בחודשים הקרובים בכפר יונה. שר הכלכלה והתעשייה אלי כהן: "על רקע התפתחותה של כפר יונה מבחינת מסחר ותעסוקה, בכוונתי לפעול לחיזוק התעסוקה ביישוב, באמצעות קידום אזור תעשייה ומסחר, המשווק בימים אלו ובסיוע לעסקים הקטנים והבינוניים כיום בעיר, שהנם המנוע מאחורי הפעילות הכלכלית של היישוב, ולהם משקל משמעותי בפעילות כלכלית אזורית ותרומה משמעותית לתעסוקה. גופי מעוף, הפועלים תחת הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה, מאפשרים ליווי של עסק צומח, החל מרגע החלום והחזון, דרך בניית התוכנית העסקית והמימוש, והם ממשיכים ללוות את העסק גם לאחר פתיחתו. אנו זקוקים ליזמים ויזמיות ועומדים כאן לרשותכם".

ראש העיר כפר יונה, אפי דרעי: "עיריית כפר יונה רואה חשיבות רבה בקידום  העסקים הקטנים והבינוניים בעיר ופועלת בשיתוף פעולה עם משרד הכלכלה כדי לעודד ולתמוך בבעלי העסקים בכפר יונה, שהם חלק בלתי נפרד מצביונה ומחוסנה הכלכלי של העיר. בנוסף,  במסגרת קידום ופיתוח התעשייה והתעסוקה בעיר, מקדמת העירייה הקמתם של שני מרכזי מסחר גדולים ואזור תעשייה, הצפויים לשדרג משמעותית את העיר מבחינת תעסוקה, מסחר, פנאי ובילוי".

 

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות