נתקלתם בעבירת תנועה בהרצליה? ספרו למשטרה באפליקציה

בכנס שנערך בבית קינן נערכה פעילות הסברתית לתושבי הרצליה והאזור המתעניינים להתנדב במיזם "שומרי הדרך" שנועד להוביל לשינוי תרבות הנהיגה בישראל ולמניעת תופעת הבריונות בכבישים.

"שומרי הדרך" הוא מיזם התנדבות אזרחי, של הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים בשיתוף אגף התנועה של משטרת ישראל ועמותת "נתיב בטוח". מיזם זה מאפשר למתנדבים לצלם באופן אוטונומי עבירות תנועה דרך אפליקציית "שומרי הדרך".

התיעודים החמורים ביותר יועברו לטיפול אגף התנועה במשטרה ומהווים בסיס להגשת דו"חות בצירוף תיעוד הווידיאו של העבירה. אלפי מתנדבים מכל רחבי הארץ הצטרפו לאחרונה לשומרי הדרך, המשמשים מכפיל כח למשטרה על ידי תיעוד עברות תנועה הקבילות בבית משפט, זאת לאחר שממשלת ישראל אשרה תקציב להקמת יחידה ייעודית לנושא במשטרת ישראל.

"מדובר בגאווה מקומית", אמרה סגנית ומ"מ ראש העיר, מאיה כץ, מחזיקת תיק התחבורה. "עמותת 'נתיב בטוח' הם בוגרי מחזור 3 של מרכז היזמות הטכנולוגי – HAC, ובמהלך השתתפותם בתכנית פיתחה העמותה את פרויקט 'שומרי הדרך'. רבים מתושבי הרצליה המתינו לאישור הצטרפותם למיזם וזוהי הזדמנות פז להפוך את העיר לבטוחה יותר עבור כולנו".

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות