המשטרה איתרה ועצרה צעיר שהכה בכביש 4 סמוך לצומת ויתקין נהג מבוגר, בגלל ויכוח בכביש

ביום שני האחרון התקבל לידי חוקרי המשטרה סרטון שהתפרסם ברשת, ממנו עולה כי נהג רכב אחד תקף נהג רכב אחר, בזמן שעמדו ברמזור בכביש 4 סמוך לצומת ויתקין. על אף שלא הוגשה תלונה ולא התקבל אירוע למוקד המשטרתי, החוקרים פתחו בחקירה לבדיקת נסיבות האירוע. כבר למחרת היום, החשוד התוקף אותר והובא לתחנת המשטרה לגביית גרסתו לאירוע. בשל העובדה כי לא התקבלה תלונה בעניינו, הוא שוחרר לביתו בתנאים מגבילים ובהם גם מעצר בית.

החוקרים הפעילו אמצעים טכנולוגיים והצליחו להתחקות אחר זהותו של הנהג שהוכה. האחרון אישר בפניהם כי אכן הוא זה שהותקף ומסר אתמול (יום רביעי) את תלונתו בפני חוקרי המשטרה.

עוד אתמול החשוד נעצר בשנית, והבוקר הוא יובא לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בפתח תקווה, אז יוגשו נגדו כאמור כתב אישום ובקשה למעצרו עד לתום ההליכים המשפטיים כנגדו.

 

צילום: אילוסטרציה גטיאימג'ס

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות