ברעננה: צווי סגירה ל"כיפה אדומה" ו- "בהדונס" שהעסיקו והלינו ביודעין עובדים לא חוקיים מעזה ואיו"ש

מפקד מחוז מרכז - ניצב אבי ביטון חתם על צו סגירה למשך 30 יום ל 2 בתי עסק ברעננה "כיפה אדומה" ו- "בהדונס" שהעסיקו והלינו 2 שוהים בלתי חוקים מעזה ומאיו"ש

במסגרת האכיפה המשטרתית הממוקדת כנגד עבירות העסקה, הסעה והלנת שוהים בלתי חוקיים, העלולים להוות פלטפורמה לפח"ע, מבצעים השוטרים בקרות קפדניות בבתי עסק בגזרת המחוז ובצירים.

בתוך כך, שוטרי תחנת כפר סבא חשפו השבוע בעסק לממכר מזון מהיר באזור התעשיה בעיר, תושב רצועת עזה שעבד ולן במקום במשך שנה וחצי, עם פרוץ המלחמה הודיע העובד לבעל העסק כי אישור העבודה שלו בטל ועליו לחזור לביתו אך בעל המקום הפציר ושיכנע את העובד להישאר בארץ למרות שידע כי אין לעובד אישור להישאר.
בחיפוש בעסק סמוך נמצא עובד נוסף תושב איו"ש שעבד במקום ללא אישור.

בתום חקירה שבוצעה בשיתוף משרד הרישוי בתחנת כפר סבא חתם מפקד מחוז מרכז- ניצב אבי ביטון על צו סגירה למשך 30 יום לכל אחד מבתי העסק.

משטרת ישראל תגלה אפס סובלנות כנגד מי שמפר את החוק ועלול לפגוע בביטחון האזרחים, בפרט בעתות מלחמה.

 

צילום: דוברות המשטרה

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות