מכון סמית קובע: מרים פיירברג-איכר ראש העיר הבאה של נתניה עם 56% מהקולות

מכון סמית ערך סקר טלפוני בקרב 600 בעלי זכות הצבעה בנתניה, ממנו עולה כי מרים פיירברג מנצחת כבר בסיבוב הראשון עם 56 אחוזים. אבי סלמה מקבל רק 23 אחוזים

מכון סמית קובע: מרים פיירברג-איכר ראש העיר הבאה של נתניה עם 56% מהקולות

מכון סמית בהובלת רפי סמית, ערך בין התאריכים ה-26-27 בספטמבר סקר טלפוני בקרב 600 איש המהווים מדגם מייצג של בעלי זכות ההצבעה בנתניה בגילאי 17 ומעלה. הטעות הסטטיסטית עומדת על 4%.

מתוצאות הסקר עולה כי ראש העיר מרים פיירברג-איכר מנצחת בסיבוב הראשון בבחירות לראשות העיר עם 56% מהקולות בקרב בעלי הדעה. התחזקות של 3% לעומת הסקר של מכון דיירקט פולס בראשות שלמה פילבר שנערך לפני כשלושה שבועות.

עוד עולה מהממצאים כי אף אחד מהמועמדים לא מאיים על מעמדה של פיירברג איכר וקיבלו אחוזים נמוכים ופער ניכר- אבי סלמה עם 23% (ירידה של 4% לעומת הסקר של פילבר), טלי מולנר (13%), אהרון אורגד (5%) ואפרים בולמש (3%).

64% מהנדגמים השיבו כי לדעתם מרים פיירברג איכר תנצח את הבחירות, 8% בלבד השיבו אבי סלמה, 2% טלי מולנר, 1% אהרון אורגד, 0% אפרים בולמש, ו-25% השיבו שלא ברור מי ינצח.

נתוני הסקר הועברו לוועדת הבחירות הארצית בראשות שופט בית המשפט העליון, כיוון שעל פי החוק סקרים אמיתיים נדרשים להימסר לוועדה כדי שניתן יהיה לבחון אותם ולוודא את אמינותם. זאת בניגוד לסקרים שמופצים ברשתות החברתיות שאינם אמיתיים, כפי שנעשה לאחרונה גם בנתניה.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות