השיטור הימי הציל הבוקר מול חופי הרצליה, צעיר בן 19 שנסחף לעומק הים, לאחר שנכנס לים בחוף אסור לרחצה

שוטרי יחידת השיטור הימי הצילו הבוקר בים הרצליה, צעיר בן 19 שנסחף לעומק הים, לאחר שנכנס בחוף האסור לרחצה

יחידת השיטור הימי של משטרת ישראל פועלת בכל שעות היממה לשמירה על משתמשי הים ושוטריה מוזנקים תדיר לסייע לאנשים שנקלעו למצוקה במים.

הבוקר (ב’) התקבל דווח במוקד 100 של המשטרה אודות צעיר בן 19, שנכנס לים במקום אסור לרחצה, נסחף לעומק הים מול מרינה הרצליה ואבד עימו קשר עין.

עם קבלת הדיווח, צוות שיטור ימי ת”א הוזנק למקום וביצע סריקות נרחבות בים, עד לאיתורו של הצעיר במרחק של מאות מטרים מקו החוף, באזור מסוכן ואסור לרחצה, כשהוא באפיסת כוחות ותשוש.

עם איתורו, השוטרים משו את הצעיר מהמים, העלו אותו לספינה המשטרתית, העניקו לו טיפול ראשוני והובילו אותו למרינה הרצליה לקבלת טיפול רפואי.

כך, בימים האחרונים, טיפלו שוטרי יחידת השיטור הימי של מחוז ת”א בעשרות מקרים של הענקת סיוע לאזרחים והצלת חיי אדם לאורך החופים.

במשטרה פונים ומבקשים: “אנו שבים וקוראים לציבור להימנע מכניסה לים בחופים בהם אין מצילים ו/או בשעות בהן אין שירותי הצלה. יש לדווח דיווח מהיר למוקד 100 של המשטרה אודות חשש לחיי אדם, זיהוי של אדם במצוקה בים. תגובה מהירה, נחושה ומקצועית מצילה חיי אדם. משטרת ישראל קוראת לציבור לנהוג באחריות ובמשנה זהירות בעת עיסוק בספורט ימי ובכל מקרה של מצוקה, להזעיק את משטרת ישראל”.

 

תמונות מהחילוץ הבוקר: דוברות המשטרה

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות