אימה בבית: תושבת נתניה יצאה לזרוק זבל בביתה ברחוב הרצל, כששבה לדירה חיכה לה פורץ שהחל לבצע בה מעשים מגונים

לפני עשרה ימים, תושבת דירה ברחוב הרצל בנתניה עברה חוויה מטלטלת. גם פרצו לביתה בזמן שהיא שהתה בבית, והפורץ לא הסתפק ברכוש והחל לבצע בה מעשים מגונים.
ביום 29.1.20 התקבל במשטרת ישראל דיווח על גבר שפרץ לדירה ברחוב הרצל בנתניה. מתלונת בעלת הדירה עולה כי שעה שיצאה לרוקן את האשפה וחזרה לביתה, נכנס אחריה חשוד וביצע בה מעשים מגונים. השכן שמע את צעקות הקריאה לעזרה של האישה ולאחר שהגיע לדירה, החשוד נמלט מהמקום. זמן קצר לאחר מכן החשוד אותר בקרבת מקום, נעצר והובא לחקירה בתחנת המשטרה.
מעצרו של החשוד, בן 42 אזרח קניה, הוארך מעת לעת וביום חמישי הוגשה נגדו הצהרת תובע בדבר הכוונה של מחלקת תביעות של המשטרה להגיש נגדו כתב אישום בעבירות של התפרצות לדירה ומעשה מגונה בכוח. יחד עם כתב האישום בכוונת מחלקת התביעות להגיש נגד החשוד גם בקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו. מעצרו של החשוד הוארך ב-5 ימים ועד מחר (ב').
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות