בליץ של משטרת התנועה הביא למעצרם של נהגים ש"דהרו" על 200 קמ"ש בכביש 2 באזור השרון וכיוון צפון ועוד תחת השפעת אלכוהול

202 קמ"ש, 198 קמ"ש, 161 קמ"ש, אלה המהירויות שנתפסו בהן נהגים הלילה במהלך פעילות אכיפה של שוטרי אגף התנועה.
במסגרת אכיפה ממוקדת נגד עבירות המהירות הגורמות לתאונות דרכים ונפגעים, נפרסו הלילה שוטרי אגף התנועה מצפון לדרום במטרה לאתר פורעי חוק המסכנים את משתמשי הדרך.
כביש 2 בעת הפעלת מכשיר הממל"ז, נקלט רכב מסוג פורשה, סמוך למחלף נתניה במהירות 198 קמ"ש, כשהמהירות המותרת היא 90 קמ"ש. הנהג תושב הרצליה בשנות ה-40 לחייו, נעצר והועבר לחקירה לאחר שרישיון הנהיגה שלו נפסל למשך 30 ימים. בסיום החקירה הוא שוחרר בתנאים מגבילים למעצר בית ובימים הקרובים יתקיים דיון בעינינו בבית המשפט.
בכביש 2 לכיוון צפון נקלט באמצעות מכשיר הממל"ז רכב הנע במהירות 161 קמ"ש, עם עצירת הרכב עלה חשד אצל השוטר לנהיגה בהשפעת אלכוהול עקב ריח חריף הנידף מהבל פיו של הנהג תושב נתניה. בבדיקת מכשיר הינשוף נמצא כי הנהג בשנות ה-40 לחייו נוהג בהשפעת אלכוהול בכמות 545 מ"ג (יותר מפי 2 מהכמות המותרת). הנ"ל שוחרר עם הזמנה לשיפוט מהיר לאחר שרכבו הושבת למשך 30 ימים וכן רישיון הנהיגה נפסל לתקופה דומה.

בדרום הארץ כביש 34 באזור יד מרדכי, נקלט באמצעות מכשיר הממל"ז שהופעל ע"י השוטר, רכב פרטי הנע במהירות 202 קמ"ש בכביש בו הנסיעה מותרת 90 קמ"ש בלבד. על אף המהירות הגבוה הצליח השוטר להדביק את מהירות הנהג ולעצור אותו. הנהג בשנות ה-20 לחייו תושב אשדוד, עוכב לחקירה לאחר שרישיון הנהיגה שלו נפסל לאלתר למשך 30 ימים. בסיום החקירה יובא בפני שופט לדיון בעינינו.

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר.

  Back to top button
  נגישות